"Barwy szczęścia". Jacek Rozenek szczerze o swoich małżeństwach i rozwodach: "Nastrój był taki, że trzeba było się żenić"

Jacek Rozenek w programie "Pytanie na śniadanie" opowiedział szczerze o swoich małżeństwach i rozwodach. Aktor znany z serialu "Barwy szczęścia" wspomniał o nieżyjącej już pierwszej żonie oraz Małgorzacie Rozenek-Majdan.

Multimedia

Jacek Rozenek to popularny polski aktor, który był dwukrotnie żonaty. Pierwsza żona Jacka Rozenka od czterech lat walczyła z nowotworem. Katarzyna Litwiniak zmarła w 2020 roku. Aktor ma z nią syna Adriana. W "Pytaniu na śniadanie" Rozenek przyznał, że pierwsze małżeństwo zostało zawarte bardziej pod wpływem opinii otoczenia.

Nastrój był taki, że trzeba było się żenić. Teraz to się zmieniło - wyznał aktor.

ART[80913]

Małgorzatę Kostrzewską, obecnie Małgorzatę Rozenek-Majdan aktor poślubił w 2003 roku. Para rozwiodła się po 10 latach bycia razem. Doczekali się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza.

Pierwszy rozwód był, gdy byłem bardzo młody. Trochę za młody, więc on nastąpił dwa lata po ślubie. W trakcie drugiego rozwodu byłem już bardzo dojrzałym człowiekiem. To było po 10 latach małżeństwa. - wyznał aktor.

Byli małżonkowie nadal utrzymują przyjacielskie stosunki.

Gratuluję Małgosi. Cieszę się jej szczęściem i trzymam za nią mocno kciuki - tak odpowiedział w rozmowie z "Pudelkiem" zapytany o ciążę byłej żony.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×