"Barwy szczęścia". Joanna Opozda potwierdziła ciążę i wydała oświadczenie! Nie komentuje zamieszania wokół swoich rodziców!

Joanna Opozda w ostatnich miesiącach jest na ustach wszystkich. Najpierw za sprawą ślubu z Antkiem Królikowskim, a ostatnio przez zamieszanie wokół jej rodziców, którzy przerzucają się oświadczeniami w sieci. Teraz swoje oświadczenie wydała aktorka, która jednocześnie potwierdziła swoją ciążę.

Multimedia

Joanna Opozda potwierdziła ciążę i wydała oświadczenie!

Joanna Opozda to aktorka, która widzom znana jest m.in. z seriali "Pierwsza miłość" czy "Barwy szczęścia". Ostatnio Joanna Opozda była obiektem zainteresowania chyba wszystkich mediów, a to za sprawą głośnego ślubu z Antkiem Królikowskim. Tuż po ślubie ruszyła lawina spekulacji, czy Joanna Opozda jest w ciąży, czemu aktorka zaprzeczała.

Teraz jednak postanowiła przyznać się do swojej ciąży. Joanna Opozda w tym momencie bardzo potrzebuje spokoju, a to, co w międzyczasie wydarzyło się między jej rodzicami, niestety też mocno zainteresowało media i sprawiło, że Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali wręcz wciągnięci w rodzinne pranie brudów za pośrednictwem portali plotkarskich.

Straszny wypadek ojca Joanny Opozdy na Madagaskarze. Błaga o pomoc! [ZDJĘCIA 18+]Zobacz więcej

Joanna Opozda ma tego dość i postanowiła wydać oświadczenie, w którym prosi o uszanowanie jej prywatności. W oświadczeniu czytamy:

W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos. Tak, to prawda spodziewamy się̨ dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego – przedmiotem medialnej dyskusji. W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń i gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego. Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mala julcia wień (gość)

    Państwo Hipokryci, bardzo dobrze, że właśnie teraz pojawił się medialnie jej stary. Zepsuł im zabawę z nieciążą.

    30.09.2021 14:22
  • Aga (gość)

    PUSTAKI roku . Ukrywali choć już każdy wiedzial . Cały czas aska powtarzała ze nie jest w ciazy... dajcie spokój... a z tym ojcem tez lepiej widzę... ONA JEST BEZNADZUEJNA A ANTEK JESZCZE CHYBA GORSZY

    30.09.2021 13:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×