"Barwy szczęścia". Józek wróci na stałe do Polski i sprowadzi do kraju córkę! Teraz zwiąże się z Gabrielą? [CO SIĘ WYDARZY]

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Józek wróci do Polski na stałe i zrobi wszystko, by Julcia była pod jego opieką. Cały czas będzie wspierać go Gabriela... Czy będą razem? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce wyjdzie na jaw szokująca informacja - Julita (Katarzyna Sawczuk) ma romans! Józek (Patryk Pniewski) będzie oburzony i nie będzie chciał wybaczyć żonie. Będzie też chciał odebrać jej córkę!

Julita ma romans! Józek nigdy jej nie wybaczy?Zobacz więcej

W 2360. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek oznajmi Darkowi (Andrzej Niemyt), że postanowił jednak zostać w Polsce, bo nie chce grać w klubie z kochankiem żony. - Na pewno nie wrócę do Stendal. (...) Złapałem ich w łóżku... Julita już dla mnie nie istnieje. Taka prosta moralność z Kopytkowa: kto kocha, ten nie zdradza, a kto zdradza, znika z mojego życia - powie.

Później Józek i Darek spotkają się z Gabrielą (Marta Juras), a gdy ta dowie się, że Sałatka ma zostać w Polsce, od razu zapewni go, że wyprowadzi się z mieszkania. -Zostań, jeśli chcesz. To mieszkanie źle na mnie działa, za dużo wspomnień... - przyzna piłkarz, a po spotkaniu zażąda od Julity kontaktu z córką.

Wkrótce Józkowi uda się sprowadzić do Polski swoją córkę, a Gabriela cały czas będzie go wspierać i nawet pomagać w opiece nad Julcią! Czy będą razem?

Kasia wróci do Polski, a Łukasz zniszczy swoją rodzinę i... będzie miał problemy z prawem?!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • KOGEL MOGEL 4 (gość)

    LISTY DO M 4

    23.12.2020 15:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×