"Barwy szczęścia". Julita i Józek zostaną rodzicami? Czeka ich życiowa rewolucja! [CO SIĘ WYDARZY]

Katarzyna Sawczuk w najnowszym wywiadzie wyznała, że życie Julity i Józka w serialu "Barwy szczęścia" wywróci się do góry nogami. Czy to znaczy, że para doczeka się dziecka? Sprawdź, co zdradziła aktorka!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Związek Julity (Katarzyna Sawczuk) i Józka (Patryk Pniewski) z serialu "Barwy szczęścia" przeszedł wiele zawirowań. Para przeżyła śmierć nienarodzonego dziecka. Przez dłuższy czas, Józek obwiniał ukochaną o tę tragedię, ale w końcu razem przetrwali ten kryzys.

Darek chce znów grać w piłkę! Wznowi karierę? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Teraz ich związek jest tak silny, że nawet problemy Józka w nowym klubie, nie będą w stanie go zniszczyć. W najnowszym wywiadzie z portalem party.pl, Katarzyna Sawczuk potwierdziła, że relacja bohaterów jest bardzo silna i dodała, że wkrótce ich życie wywróci się do góry nogami.

Nie wiem co by się musiało wydarzyć, żeby Julita i Józek nie byli już parą. To jest bardzo solidna relacja i związek po prostu wzorowy. A miłość tak piękna, że tylko zazdrościć. (...) Będzie się działo, będzie duże zamieszanie, (...) bo znowu nasze życie przewróci się do góry nogami.

Na pytanie, czy para doczeka się potomka, aktorka stwierdziła, że może, ale nic nie może zdradzić. Czy rzeczywiście Julita i Józek zostaną rodzicami? Aby się tego dowiedzieć oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" na antenie TVP2!

Oliwka i Justin wylądują razem w łóżku! To koniec jej związku z Kajtkiem? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×