"Barwy szczęścia". Justin okradnie Patryka! Zbije fortunę na jego pomyśle? [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce Justin i Patryk wpadną na nowy pomysł. Wymyślą wspólnie reality show, które spodoba się Umińskiej i postanowi je zrealizować. Wtedy Kanadyjczyk powie, że to tylko jego pomysł i sam podpisze umowę! Co na to Patryk? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Przyjaźń Justina (Jasper Sołtysiewicz) i Patryka (Konrad Skolimowski) zawisła na włosku, gdy wyszło na jaw, że zajmowali się razem narkotykami. Obwiniali się wzajemnie o stratę domu i ukochanych dziewczyn i ostro się pokłócili.

Klara jest szpiegiem?! FBI postawi jej bardzo poważne zarzutyZobacz więcej

W końcu Justin spróbuje pogodzić się z Patrykiem i zaproponuje mu współtworzenie reality show. Ich współpraca nie będzie jednak zbyt owocna i nie będą mogli dojść do porozumienia w sprawie scenariusza. W końcu dadzą Łukaszowi (Michał Rolnicki) scenariusz programu do oceny i zainteresuje się nim Umińska (Monika Dryl). W 2110. odcinku "Barw szczęścia" zaproponuje Justinowi podpisanie umowy na jego produkcję. Wtedy Kanadyjczyk ją okłamie i powie, że udział Patryka w tworzeniu scenariusza był znikomy...

W końcu jednak kilka dni później przyzna się Patrykowi i Agacie (Natalia Zabrzycka), że podpisał umowę z Umińską pomijając udział przyjaciela w projekcie. Jak oni na to zareagują? Czy Justin dorobi się na ich projekcie? Tego dowiemy się wkrótce!

Iza poprosi Bożenę, by zajęła się Paulinką po jej śmierci! Co na to Łukasz?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×