"Barwy szczęścia". Katarzyna Glinka po raz pierwszy pokazała twarz swojego młodszego syna. Od razu widać, do kogo jest podobny

Katarzyna Glinka jest mamą dwóch synów. Dwa lata temu przywitała na świecie młodszego z nich - Leo. Aktorka postanowiła po raz pierwszy pokazać jak wygląda twarz młodszej z jej pociech. Od razu widać, do którego z rodziców podobny jest chłopiec.

Multimedia

Katarzyna Glinka zdobyła popularność za sprawą roli Kasi Górki w serialu "Barwy szczęścia". Prywatnie aktorka była żoną Przemysława Gołdonia, z którym w 2012 roku wydała na świat syna Filipa. Finalnie jednak małżeństwo Katarzyny Glinki nie przetrwało próby czasu. Pomimo nieudanego małżeństwa, aktorka postanowiła dać jeszcze szansę miłości i od kilku lat jest ponownie w szczęśliwym związku. Jej obecnym wybrankiem jest sportowiec, Jarosław Bieniecki. Para w 2020 roku przywitała na świecie syna, któremu postanowili nadać imię Leo.

Sara Szewczyk już niebawem urodzi? Eksponuje ciążowy brzuszek na wyjątkowej sesji zdjęciowejZobacz więcej

Katarzyna Glinka po raz pierwszy pokazała swojego młodszego syna

Od momentu pojawienia się na świecie Leo, Katarzyna Glinka zachowywała szczególną ostrożność, jeśli chodzi o pokazywanie wizerunku swojego młodszego syna w sieci. Niedawno jednak aktorka postanowiła zaskoczyć wszystkich i na swoim koncie na Instagramie opublikowała zdjęcia Leo, na którym pokazała jego twarz. Widać na nim dwulatka z bujną blond czupryną, czule wtulającego się w swoją znaną mamę.

Nic mnie tak nie rozwija jak bycie Mamą. Lubię na nich patrzeć, tulić, uczyć, rozwijać w nich pasje, wspólnie przezywać przygody. Lubię być przy nich kiedy są w dobrej formie, kiedy chorują i kiedy mają gorsze dni i marudzą. To tez mnie uczy :):):) spokoju i panowania nad emocjami. Po prostu lubię być w Mamą z blaskami i cieniami macierzyństwa - napisała w opisie do udostępnionej fotografii Katarzyna Glinka.

Do tej pory mały Leo zawsze był przez swoją mamę pokazywany z tyłu. Dzięki temu, że aktorka zdecydowała się pokazać jego twarz, można zauważyć, że chłopiec sporą część urody odziedziczył po swoim tacie.

Też tak uważacie?

Zobacz galerię

Joanna Lazar znowu zostanie mamą? Opublikowała wymowną relację Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Misza (gość)

    Faktycznie. Niezaprzeczalne podobieństwo. Głowy dziecka do głowy dziecka. Litości!

    22.07.2022 00:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×