"Barwy szczęścia". Katarzyna Glinka rozstała się z partnerem. "Brak mi słów, by to komentować"

Katarzyna Glinka skomentowała medialny szum wokół swojego życia prywatnego. Czy naprawdę rozstała się ze swoim partnerem? W mediach nie tak dawno plotkowano, że aktorka jest już po ślubie.

Multimedia

Katarzyna Glinka rozstała się z partnerem. "Brak mi słów, by to komentować"

Katarzyna Glinka to polska aktorka, która zdobyła popularność dzięki roli Kasi Górki w serialu "Barwy szczęścia". Aktorka stara się chronić swoją prywatność, ale nie jest tajemnicą, że od kilku lat była związana z twórcą i prezesem Runmageddonu. Para doczekała się synka Leo - chłopiec ma już dwa lata. Katarzyna Glinka i jej ukochany uchodzili za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu.

Niestety, w lipcu 2022 r. w mediach pojawiły się smutne informacje na temat pary. Aktorka potwierdziła, że rozstała się z ojcem swojego dziecka.

To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować - powiedziała "Super Expressowi" aktorka.

Ewa Sałacka cierpiała z powodu braku ciekawych ról. "Była w fajny sposób wyzywająca". Tragiczna śmierć przerwała wszystkoZobacz więcej

Obecnie aktorka skupia się na swoich dzieciach. Nie tak dawno wypoczywała z synami na Sardynii. Oto post, jaki zamieściła w mediach społecznościowych:

Nic mnie tak nie rozwija jak bycie Mamą. Lubię na nich patrzeć, tulić, uczyć, rozwijać w nich pasje, wspólnie przezywać przygody. Lubię być przy nich kiedy są w dobrej formie, kiedy chorują i kiedy mają gorsze dni i marudzą. To tez mnie uczy :):):) spokoju i panowania nad emocjami. Po prostu lubię być w Mamą z blaskami i cieniami macierzyństwa - pisała na Instagramie.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×