"Barwy szczęścia". Katarzyna Glinka urodziła! Aktorka pochwaliła się pierwszym zdjęciem z drugim synem. Jak ma na imię?

Katarzyna Glinka po raz drugi została mamą. Aktorka pochwaliła się pierwszym zdjęciem ze swoim nowo narodzonym dzieckiem. Jak dała na imię drugiemu synowi?

Multimedia

Katarzyna Glinka urodziła drugiego syna

Drugi syn Katarzyny Glinki jest już na świecie! Aktorka pochwaliła się pierwszym zdjęciem ze swoim nowo narodzonym dzieckiem. Chłopiec ma na imię Leo, a aktorka nie urywa swojego szczęścia w związku z jego narodzinami.

Mój drugi Syn jest już z nami. Leo ❤️❤️ Jesteśmy przeszczęsliwi !!! marzenia się spełniają

Przypomnijmy, że Leo to drugi syn Katarzyny Glinki. Na braciszka czekał 8-letni syn Filip, który jest owocem związku aktorki z jej pierwszym mężem, biznesmenem Przemysławem Gołdonem. Para rozwiodła się po 11 latach. Jarosława Bienieckiego Katarzyna Glinka poznała w sierpniu 2018 r. na Runmageddonie w Gruzji.

Ciężarna Katarzyna Glinka na wakacjach. "Crazy Mom. I taką właśnie chcę być"Zobacz więcej

Kiedy w Polsce wprowadzono stan zagrożenia epidemicznego, a następnie ogłoszono pandemię koronawirusa, Katarzyna Glinka wyraziła swoje zaniepokojenie tym, że zabroniono porodów rodzinnych. Stwierdziła, że zalecenia Ministerstwa Zdrowia są bardzo krzywdzące dla kobiet, które wspólnie z partnerem chciałyby przeżyć poród. Na tydzień przed porodem aktorki okazało się, że w związku ze złagodzeniem stanowiska konsultanta krajowego szpitale wznowiły porody rodzinne. Dzięki temu Katarzyna Glinka i jej ukochany mogli wspólnie powitać Leo na świecie.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×