"Barwy szczęścia". Katarzyna Glinka w ciąży! Zrobi sobie przerwę od pracy?

Jak donoszą media, Katarzyna Glinka jest w drugiej ciąży! Aktorka ma już 7-letniego syna, Filipa. Co będzie z jej rolą w "Barwach szczęścia"? Serialowa Kasia też będzie miała drugie dziecko?

Multimedia

Katarzyna Glinka w ciąży

Katarzyna Glinka będzie miała drugie dziecko - donosi tygodnik "Na żywo". Aktorka, która od prawie dwóch lat jest szczęśliwie zakochana, a od kilku miesięcy zaręczona ze sportowcem i biznesmenem Jarosławem Bienieckim, jest w ciąży. Sama jednak nie potwierdziła jednoznacznie tej informacji.

Katarzyna Glinka zaręczona! Narzeczony zaskoczł ją na scenie w teatrze!Zobacz więcej

- Dziękuję za gratulacje, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej - odpowiedziała na gratulacje Glinka. Nie wiadomo więc, jakie ma plany zawodowe w związku z powiększeniem rodziny. Czy zrobi sobie przerwę od aktorstwa? A może jej serialowa bohaterka, Kasia, także po raz drugi zostanie mamą?

Przypomnijmy, że Katarzyna Glinka ma już 7-letniego syna Filipa, który jest owocem jej związku z pierwszym mężem, biznesmenem Przemysławem Gołdonem. Para rozwiodła się po 11 latach. Jarosława Bienieckiego Katarzyna Glinka poznała w sierpniu 2018 r. na Runmageddonie w Gruzji.

Kasia spotka swojego gwałciciela! Szymon znów ją skrzywdzi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Iikkkhggjgfnhh boffdffg (gość)

    ⁹ji

    22.11.2019 13:04
  • Iikkkhggjgfnhh boffdffg (gość)

    ⁹ji

    22.11.2019 12:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×