"Barwy szczęścia". Katarzyna Sowińska walczy o życie taty! Modelka apeluje o pomoc!

Katarzyna Sowińska to jedna z najbardziej znanych polskich modelek. Od kilku lat sprawdza się również jako aktorka, chociaż w ostatnim czasie zaczęła stronić od show-biznesu. Teraz o Katarzynie Sowińskiej znowu jest głośno, ale szkoda, że w tak przykrych okolicznościach.

Multimedia

Katarzyna Sowińska walczy o życie taty! Modelka apeluje o pomoc!

Katarzyna Sowińska, która przed laty zachwycała jako modelka, a teraz widzowie mogą podziwiać ją m.in. w "Barwach szczęścia", przeżywa bardzo trudny czas. Artystka od tygodni walczy o życie swojego taty! Ojciec Katarzyny Sowińskiej przebywa w jednym z warszawskich szpitali, gdzie lekarze walczą o jego zdrowie. Niestety, ich możliwości są mocno ograniczone, a wszystko przez brak krwi dla pacjentów!

W związku z tym, Katarzyna Sowińska zdecydowała się zaapelować w sieci do swoich obserwatorów. Warto podać apel dalej, bo od tego zależy życie i zdrowie wielu pacjentów.

W Centrum Krwiodawstwa MSWiA przy ul. Wołoskiej 137 BRAKUJE KRWI. Mieszkam tu 9. tydzień, walcząc o zdrowiej mojego Taty. Proszę Was o pomoc i oddawanie krwi, której wczoraj w szpitalu zabrakło. Dziękuję. - napisała Katarzyna Sowińska w mediach społecznościowych.

Maja Hyży urodziła! Czwarte dziecko wokalistki właśnie przyszło na świat!Zobacz więcej

Jak informuje Pudelek.pl, jedna z Internautek zapytała Katarzynę Sowińską o to, z czym zmaga się jej tata. Aktorka odpowiedziała:

Trzustka tzn... już jej nie ma… Walczy! Jest bardzo dzielny.

Katarzynie Sowińskiej oraz jej tacie życzymy wszystkiego dobrego! Zdrowia!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×