"Barwy szczęścia". Katarzyna Zielińska wspomina swój ślub z okazji 9. rocznicy. "Jeden z trzech najpiękniejszych dni w moim życiu"

Katarzyna Zielińska to ciesząca się sporą sympatią widzów aktorka, która w 2013 r. powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu, Wojciechowi Domańskiemu. Z okazji 9. rocznicy ślubu postanowiła się cofnąć do tego wyjątkowego dnia wspomnieniami, udostępniając film z dnia ślubu i opatrując go wzruszającym opisem.

Multimedia

Katarzyna Zielińska wspomina swój ślub. "Jeden z trzech najpiękniejszych dni w moim życiu"

Katarzyna Zielińska to polska aktorka, której filmografia jest całkiem imponująca. W pamięci widzów zapadła najmocniej rolą Marty Walawskiej w serialu "Barwy szczęścia".

Od modelki z licencją rajdowca po zdobywczynię Korony Ziemi. Tak się zmieniałaZobacz więcej

Katarzyna Zielińska wspomina swój ślub

Od 2013 roku Katarzyna Zielińska jest żoną Wojciecha Domańskiego, współzałożyciela i dyrektora zarządzającego firmy inwestycyjnej Custodia Capital. Sakramentalne "tak" para powiedziała sobie 3 sierpnia. Ich ślub to dopiero było piękne widowisko! Dziś wspólnie wychowują dwóch synów - Henryka (ur. 2015 r.) i Aleksandra (ur. 2017 r.). Miłość między małżonkami nie więdnie, a wręcz przeciwnie!

Aktorka z okazji rocznicy postanowiła wrócić wspomnieniami do dnia, w którym brali z Domańskim ślub. Opublikowała na Instagramie filmik przedstawiający wielki dzień w życiu pary, dołączając wzruszający wpis.

9 lat temu, przy dźwiękach z „Janosika” wchodziłam do Kościoła, żeby poślubić góralicka Wojciecha 💍🤍🌿 Życie pędzi jak szalone, ale miłość jeszcze większa. Jeden z trzech najpiękniejszych dni w moim życiu Wojcieszku ❤️❤️ Nasz wspaniały Ksiądz Tischner mawiał: „Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko”. I tego się trzymamy!

Zobacz jak wyglądał ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×