"Barwy szczęścia". Kiedy ostatni odcinek przed wakacjami? Sprawdź co się wydarzy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Już niedługo finał sezonu "Barw szczęścia"! Kasia pozna matkę córki Łukasza! Jak zareaguje Sadowski? Co jeszcze czeka nas w 2082. odcinku serialu?

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2082. już w piątek, 7.06.2019 o godz. 20:35 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatni odcinek "Barw szczęścia" przed wakacjami 2019 w piątek 7 czerwca! Serial powróci na ekrany dopiero jesienią. Jak zakończy się ten sezon?

Kasia pozna matkę dziecka Łukasza! Zrobi się zazdrosna!Zobacz więcej

W 2082. odcinku Bożena (Marietta Żukowska) przedstawi Kasi (Katarzyna Glinka) malarkę, u której zamówiła obrazy do dekoracji hotelu. Ku zaskoczeniu Górki okaże się, że jest nią Iza Małek (Agnieszka Warchulska) - kobieta która kilka lat temu skorzystała z nasienia Łukasza i z którą Sadowski ma dziecko! Co więcej, artystka będzie chciała zapisać córeczkę na zajęcia muzyczne odbywające się u Stańskich. Kasia i Łukasz zaczną podejrzewać, że spotkanie z Izą nie jest przypadkiem...

Przemek (Dobromir Dymecki) poinformuje Jerzego (Bronisław Wrocławski), że rozwodzi się z Malwiną (Joanna Gleń) . Marczak będzie miał pretensje do córki, że nie powiedziała mu o swoich kłopotach. Doceni jednak wsparcie ze strony Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska). Tymczasem Malwina po raz kolejny spotka się z Adamem (Marcin Kwaśny), który przeżywa podobne problemy małżeńskie.

Malwina rozstaje się z mężem! Zwiąże się z Jabłońskim?! Zobacz więcej

Julita (Katarzyna Sawczuk), która miała jechać z Józkiem (Patryk Pniewski) na mecz, w ostatniej chwili zmieni zdanie. Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) prosi Władka (Przemysław Stippa), by został jednym z opiekunów podczas wyjazdu dzieciaków do Torunia. Co jeszcze wydarzy się w finałowym odcinku "Barw szczęścia"? Przekonamy się wjuż wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×