"Barwy szczęścia". Klara jest szpiegiem?! FBI postawi jej bardzo poważne zarzuty [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że Klara została oskarżona o szpiegostwo! Czy jest winna? Co jej grozi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Klara (Olga Jankowska) wyjechała do USA na stypendium literackie. Może się okazać, że wyjazd, który miał być dla niej wielką szansą, całkowicie zniszczy jej życie! Dziewczyna trafi bowiem do aresztu.

Ksiądz Tadeusz zostanie kelnerem! Będzie miał romans z Renatą?Zobacz więcej

Hubert (Marek Molak), który już od jakiegoś czasu przebywa w Polsce, będzie podejrzewał, że powodem aresztowania Klary była paczka, którą dziewczynie przekazała ciotka Kniewskiego (Michał Witkowski). Prawda będzie jednak dużo gorsza. Okaże się, że żona Pyrki została oskarżona o szpiegostwo i grozi jej długi wyrok.

Sprawą Klary zajmie się mecenas Paszkowska (Olga Bończyk), ale nie będzie miała dla Huberta dobrych wieści. Zapewni go co prawda, że postara się zrobić wszystko, aby wyciągnąć Klarę z więzienia. Gdy jednak Pyrka zapyta ją o dalsze działania, Sylwia ostudzi jego nadzieje:

Musimy czekać... W takich sprawach dostęp do informacji jest ściśle limitowany przez amerykańskie służby. Nie pozostaje nam nic innego... Ja i kilka osób tu w Polsce - i tam za oceanem - robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby pomóc Klarze.

Iza poprosi Bożenę, by zajęła się Paulinką po jej śmierci! Co na to Łukasz?Zobacz więcej

Jeszcze tego samego dnia Hubert skontaktuje się z prawnikiem z USA. Okaże się, że powodem zatrzymania mogą być artykuły, które Klara napisała dla portalu "The Voice Of Today". Jest on znany z publikowania materiałów poruszających tematy niewygodne dla amerykańskich władz.

Czy Klara zostanie skazana za szpiegostwo? Jakie dowody ma FBI? Odpowiedzi na te i inne pytania należy szukać w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×