"Barwy szczęścia". Ksiądz Tadeusz zostanie kelnerem! Będzie miał romans z Renatą? [CO SIĘ WYDARZY]

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" ksiądz Tadeusz definitywnie postanowi zrezygnować z posługi kapłańskiej i zatrudni się w "Feel Good"! Pozna tam Renatę, z którą się bardzo zaprzyjaźni... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) bardzo przeżył śmierć Moniczki (Natalia Żyłowska). Cały czas będzie obwiniał się o całą sytuację, aż w końcu straci wiarę i definitywnie postanowi zrezygnować z bycia księdzem!

Ksiądz Tadeusz rezygnuje z bycia księdzem! Czym teraz się zajmie? Zobacz więcej

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" do Tadeusza przyjedzie jego zwierzchnik, który postanowi przekonać go, by jeszcze przemyślał swoją decyzję, ale proboszcz będzie nieugięty. Później zjawi się w "Feel Good" i dowie się od Radka (Filip Kosior), że ten otwiera drugi lokal, więc postanowi skorzystać z okazji.

- A może potrzebujecie pomocnika? Mogę pomagać w kuchni, dbać o zamówienia, mam prawo jazdy i chyba umiem rozmawiać z ludźmi.

Radek będzie zaskoczony, ale się zgodzi. Niedługo później zatrudni także Renatę (Anna Mrozowska), przez którą kiedyś o mało nie zginął. Tadeusz bardzo się z nią zaprzyjaźni... Co z tego wyniknie?

Radek zatrudni Renatę w nowym lokalu! Prosi się o kłopoty?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×