"Barwy szczęścia" - kto gra od początku? Tych bohaterów oglądamy już prawie 15 lat!

W "Barwach szczęścia" zagrało już bardzo wielu aktorów, ale nie wszyscy grają w nim od pierwszych odcinków do dziś. Kto pojawia się w serialu od samego początku? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Pierwszy odcinek serialu "Barwy szczęścia" został wyemitowany 27 września 2007 roku! Oznacza to, że widzowie Dwójki mogą śledzić losy bohaterów już od prawie 15 lat! Przez ten czas w życiu bohaterów wydarzyło się bardzo wiele, a obsada zmieniła się wielokrotnie!

Tych bohaterów już nie zobaczymy. Kogo musieliśmy pożegnać w hicie TVP2?Zobacz więcej

"Barwy szczęścia" - jak to się zaczęło?

Początkowo serial opowiadał o mieszkańcach ulicy Zacisznej, która znajduje się na przedmieściach Warszawy. Mogliśmy poznać kilka rodziny. Małżeństwo Pyrków, Maria (Izabela Kuna) i Roman (Olaf Lubaszenko), wychowują czwórkę dzieci - Huberta (Marek Molak), Iwonę (Izabela Zwierzyńska), Agatę (Natalia Zambrzycka) i Stasia (Olaf Kaprzyk). Stefan (Krzysztof Kiersznowski) i Jadwiga (Agnieszka Pilaszewska) Górkowie mają natomiast tylko jedną córkę, Kasię (Katarzyna Glinka), która mieszka po sąsiedzku.

Na osiedle przy Zacisznej wprowadza się także młode małżeństwo - Piotr (Piotr Jankowski) i Marta (Katarzyna Zielińska) Walawscy. Mieszka tam też para z o wiele dłuższym stażem - Zenek (Jan Pęczek) i Basia (Sławomira Łozińska) Grzelakowie. Bohaterami serialu są także rodziny Zwoleńskich i Marczaków, które łączy wspólna przeszłość i niechęć czasem nawet granicząca z nienawiścią.

"Klan" doczekał się 4000 odcinków! To najdłuższy polski serial?Zobacz więcej

"Barwy szczęścia" - największe gwiazdy

W serialu przez te wszystkie lata zagrało bardzo wielu znanych i szanowanych aktorów. Część z nich, jak na przykład Krzysztof Kiersznowski, Marek Siudym, Joanna Moro, Zbigniew Buczkowski czy Stanisława Celińska, gra w nim do dziś. Dla innych serial TVP był trampoliną do kariery. Widać to chociażby patrząc na Katarzynę Zielińską.

Lista wspaniałych aktorów, którzy kiedyś mieli okazję zagrać w serialu "Barwy szczęścia" jest bardzo długa i można na nią wpisać chociażby takie nazwiska jak Olaf Lubaszenko, Izabela Kuna, Marcin Hycnar, Edward Linde-Lubaszenko, Jarosław Boberek, Mirosław Baka, Zofia Kucówna, Piotr Głowacki, Sławomir Orzechowski, Cezary Żak, Michalina Olszańska czy Anna Dereszowska.

W naszej galerii znajdziecie wszystkich bohaterów, których możemy oglądać w serialu "Barwy szczęścia" od 2007 aż po dzień dzisiejszy! Sprawdźcie koniecznie, kto gra najdłużej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Wiolonczela (gość)

  A Marek Siudym gra do dziś, ale na pewno nie od początku.

  20.01.2022 13:08
 • Sara Konta (gość)

  ja też bedę uw rodzinie prków zaciszej

  11.05.2020 14:24
 • Mucho importante (gość)

  Joanna Moro nie powinna być w tej galerii :// Nie powiedziałabym, że była od początku

  27.09.2019 22:54
 • Iwona (gość)

  Pyrkowie mają 5 dzieci, mało rzetelny ten wasz artykuł

  27.09.2019 22:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×