"Barwy szczęścia". Magda Modra jest w ciąży? Marek Krupski po raz trzeci zostanie ojcem?

Magda Modra i Marek Krupski to jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show biznesie. Będąc na urlopie opublikowali w sieci zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy i gratulacji. Czy Modra jest w ciąży?

Multimedia

Magda Modra i Marek Krupski spodziewają się dziecka?

Korzystając z chwili wolnego, Magda Modra i Marek Krupski wyjechali nad polskie morze. Odpoczywają ze swoimi córkami - 14-letnią Mią i 6-letnią Leą oraz z przyjaciółmi. Poza zdjęciami pokazującymi nadmorskie szaleństwa, para aktorów opublikowała fotografię, na której gwiazdor "Barw szczęścia" trzyma ukochaną za brzuch.

Córka Magdy Modrej i Marka Krupskiego dołączyła do obsady serialu!Zobacz więcej

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Większość z nich uznała bowiem, że sposób, w jaki para zapozowała do zdjęcia nie jest bez znaczenia. Brzuch Magdy wydaje się też być zaokrąglony, dlatego posypały się gratulacje. Czy Magda Modra jest w kolejnej ciąży?

Sami zainteresowani nie skomentowali jeszcze reakcji fanów i jednoznacznie nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli informacji o tym, że znowu zostaną rodzicami. Okazuje się jednak, że wszystkie komentarze z gratulacjami zostały polubione przez Magdę. Jeśli faktycznie w drodze jest kolejna pociecha - dołączamy do gratulacji!

TV Puls kontynuuje serial z Magdą Modrą i Dariuszem Kordkiem! Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×