"Barwy szczęścia". Malwina straci dziecko?! To zemsta za romans z Adamem! [CO SIĘ WYDARZY]

Malwina z serialu "Barwy szczęścia" chce się rozwieść i zacząć nowe życie z Adamem. Nie wszystko jednak pójdzie po jej myśli. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Malwina (Joanna Gleń) od dawna żyje z mężem w separacji. Nie ma jednak rozwodu. Teraz będzie chciała uregulować prawnie swoje rozstanie, aby móc spokojnie rozpocząć nowe życie z Adamem (Marcin Kwaśny). Czy jej się uda?

Zuzia i Filip przyłapani na przestępstwie! Jaką karę poniosą?Zobacz więcej

W jednym z nadchodzących odcinków serialu "Barwy szczęścia" odbędzie się rozprawa rozwodowa Malwiny i Przemka (Dobromir Dymecki). Kobieta będzie liczyła na to, że sprawę uda się szybko załatwić, a ona uzyska rozwód bez orzekania o winie. Okaże się jednak, że mężczyzna nie zamierza iść na ustępstwa!

Mąż Malwiny postanowi wystąpić o rozwód z orzeczeniem o winie i zacznie ubiegać się o prawo do opieki nad ich córką Emilką (Antonina Buczek)! Co więcej, sąd przyzna mu rację! Mężczyzna zaprezentuje bowiem przed sądem zrobione przez detektywa zdjęcia, na których widać Malwinę i Adama!

Patryk i Justin znowu w tarapatach! Dlaczego dopadną ich bandyci?Zobacz więcej

Jerzy (Bronisław Wrocławski) i Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) będą zdziwieni wyrokiem sądu i postawą Przemka. Będą przekonani, że Malwina powinna niezwłocznie złożyć apelację! Innego zdania będzie Kacper (Jakub Szlachetka), któremu nie podobają się ostatnie decyzje matki.

Nic jej to nie da. Tylko szkoda Emilki... Lepiej niech mama najpierw uporządkuje swoje życie.

Czy Malwina będzie musiała pogodzić się z utratą córki? A może zdecyduje się na walkę? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×