"Barwy szczęścia". Maria Dejmek jest w ciąży! Serialowa Natalia Zwoleńska podzieliła się radosną nowiną z fanami!

Maria Dejmek, czyli Natalia Zwoleńska z serialu "Barwy szczęścia" jest w ciąży. Aktorka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie! Zobaczcie zdjęcie, na którym Maria Dejmek eksponuje ciążowe krągłości.

Multimedia

Maria Dejmek popularność zdobyła dzięki roli Natalii Zwoleńskiej w serialu "Barwy szczęścia". Pod koniec 2018 r. mogliśmy ją również oglądać w "Plagach Breslau" Patryka Vegi. Aktorka na początku czerwca br. poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" podzieliła się radosną nowiną na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie, na którym eksponuje ciążowe krągłości.

Bąbelku, świat z Tobą jest po prostu piękniejszy! Czekamy na Ciebie! Mama i Tata - podpisała ciążową fotografię Maria Dejmek.

Jacek Rozenek po udarze. Jak czuje się aktor?Zobacz więcej

Fani gwiazdy TVP są zachwyceni, a w komentarzach pod postem aktorki w mig posypały się gratulacje i mnóstwo pytań o termin rozwiązania ciąży. Z gratulacjami pośpieszyli oczywiście koledzy i koleżanki z planu "Barw szczęścia" m.in. Honorata Witańska, Sebastian Stankiewicz czy Natalia Klimas.

A babcia Ada już nie może się doczekać - napisała Adrianna Biedrzyńska, która w serialu "Barwy szczęścia" wciela się Małgorzatę Zwoleńską.

Zdjęcia Marii Dejmek możecie zobaczyć w galerii. Aktorce życzymy wszystkiego dobrego i wiele spokoju na najbliższy czas!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Walic pis (gość)

    Spoko aktorka

    14.12.2021 19:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×