"Barwy szczęścia". Maria Dejmek urodziła chłopca! Jak ma na imię syn serialowej Natalii?

Maria Dejmek - Natalia z "Barw szczęścia" - urodziła swoje pierwsze dziecko! Aktorka pokazała swoje pierwsze zdjęcie z synkiem w mediach społecznościowych.

Multimedia

Maria Dejmek urodziła!

Natalia w "Barwach szczęścia" została mamą już jakiś czas temu. W serialu na świecie powitała córeczkę, Leę. Grająca Natalię Maria Dejmek urodziła rok po swojej serialowej bohaterce. Aktorka ma synka, który dostał na imię Gucio!

Nasz Gucio jest juz z nami!!! Jest magicznie!!! Poznajemy się, uczymy się siebie, tulimy, całujemy!!! Co najważniejsze czujemy się bezpieczni i zaopiekowani, mamy ogromne wsparcie. Zawdzięczamy to wspaniałemu personelowi Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie: Dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi, dr Marcie Szajnik i całemu zespołowi szpitala. Takich ludzi pełnych uśmiechu, empatii, chęci i gotowości do pomocy ze świecą szukać!!! Dziękujemy!!! Nie wyobrażamy sobie by Gucio przyszedl na swiat w innym miejscu i przy innych ludziach.

Od jakiegoś czasu widzowie "Barw szczęścia" zastanawiają się, co w związku z nową rolą Dejmek stanie się z Natalią. Na te pytania odpowiedziała sama aktorka: "Niebawem udaje się na zasłużony urlop macierzyński, ale obiecuje Wam, że wrócę na plan jak tylko maluszek trochę podrośnie - oznajmiła. Póki co, nie wiadomo, gdzie na te kilka miesięcy zniknie Natalia. My Marii serdecznie gratulujemy!

Maria Dejmek wyprawiła baby shower! Natalia Klimas zdradziła imię jej dziecka!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×