"Barwy szczęścia". Maria Dejmek wyprawiła baby shower! Natalia Klimas zdradziła imię jej dziecka!

Maria Dejmek, gwiazda serialu "Barwy szczęścia" już wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą. Aktorka wyprawiła ostatnio baby shower, na który bawiły się jej przyjaciółki. Jedna z nich - Natalia Klimas zdradziła nawet imię, jakie Maria Dejmek wybrała dla swojej pociechy.

Multimedia

Maria Dejmek promienieje w ciąży. Aktorka znana z roli Natalii Zwoleńskiej z serialu "Barwy szczęścia" już niebawem powita na świecie synka. Gwiazda urządziła ostatnio baby shower, na który zaprosiła swoje przyjaciółki.

Wczoraj odbyło się moje baby shower!!! Nigdy nie byłam specjalną entuzjastką tego typu imprez, ale zrobiłam to żeby potem nie żałować, że nie zrobiłam🤪 Chciałam, żeby było tak domowo, swobodnie, więc odbyło się w studio należącym do mojego Miłosza i jego siostry. Wylegiwałyśmy się na ogromnej sofie, wygodnych pufach i kilka godzin plotkowałyśmy, śmiałyśmy się i wspominałyśmy dawne czasy!!!☺️ Dziękuje wszystkim przyszłym ciociom🥰 Z Wami mój synek będzie miał bajkowe dzieciństwo!!! - napisała aktorka.

Joanna Krupa urządziła baby shower! Przyleci do Polski dopiero po porodzie!Zobacz więcej

Pod pamiątkowym zdjęciem z baby shower Marii Dejmek pojawiło mnóstwo komentarzy. Jeden z nich napisała Natalia Klimas, która zdradziła imię synka Marii Dejmek. Okazuje się, że chłopiec będzie miał na imię Gustaw.

Czekamy na Gucia!! - napisała w komentarzu Natalia Klimas.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ala (gość)

    Piekne Imie Gustaw..Gucio....Gutek....

    07.10.2019 19:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×