"Barwy szczęścia". Marieta Żukowska była o krok od śmierci! Po tym doświadczeniu gwiazda zmieniła swoje życie

Marieta Żukowska w jednym z wywiadów opowiedziała o tym, jak kilka lat temu mogło stracić życie na planie zdjęciowym. Jak to doświadczenie wpłynęło na jej życie? Sprawdź koniecznie!

Multimedia

Marieta Żukowska to znana polska aktorka, którą od lat możemy oglądać m.in. w "Barwach szczęścia", a na swoim koncie ma także role w takich produkcjach jak "Botoks", "Dwoje we troje" czy "Druga szansa".

Bożena chce rozwodu?! To koniec jej małżeństwa?Zobacz więcej

Aktorka jest osobą spokojną i wyważoną, która zdecydowanie stroni od skandali. Okazuje się, że na jej życie bardzo mocno wpłynął wypadek na planie zdjęciowym, w którym ucierpiała trzy lata temu. Żukowska opowiedziała o nim w wywiadzie dla magazynu Vouge.

Na planie zdjęciowym spadłam piętro niżej i uderzyłam głową o betonowe schody. Wylądowałam w karetce. Myślałam, że to jest koniec. To był moment graniczny. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Wtedy przewartościowałam swoje życie. Zrozumiałam, że najważniejsi są moi najbliżsi. Zaczęłam jeszcze bardziej doceniać najprostsze aktywności.

Szczęśliwy Majdan zorganizował "pępkowe". Wśród gości m.in. Rafał Maserak i Tomasz Iwan. Kogo zabrakło?Zobacz więcej

Gwiazda "Barw szczęścia" stwierdziła, że w jej życiu bardzo ważne są nie tylko relacje z bliskimi, ale także z fanami, których traktuje jak przyjaciół. - Najlepsza recenzja w prasie, jaką dostałam, nie dała mi tyle, ile komentarze od serca od osób obserwujących mnie na Instagramie. Nigdy nie tworzę dystansu między sobą a moimi fanami. Jestem normalną dziewczyną z Żywca - mówiła w tej samej rozmowie.

Bardzo cieszymy się, że Marieta Żukowska jest z nami, a jej aktorskie kreacje mogą dawać radość widzom z całej Polski. Obecnie aktorka pracuje na planie filmu "Jestem REN" o człowieku chorym na schizofrenię. Nie możemy się doczekać premiery!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • x. (gość)

  Do tych co piszą,że gra jak mimoza, raz ,że może to wynikać z roli ( o ile grę aktorki można tak rzeczywiście określić ) , po drugie niekoniecznie nerwowe ruchy , przeciwieństwo tej niby mimozy są ciekawsze. Zależy jaka ma być postać grana przez aktora. Jak można przypisywać cechy postaci aktorowi.

  14.06.2020 08:26
 • Ewa (gość)

  Beznadziejnie gra w Barwach szczęścia. Taka mimoza.

  14.06.2020 06:17
 • Jan (gość)

  Fajna aktorka! Dobrze się ogląda filmy z jej udziałem.

  13.06.2020 17:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×