"Barwy szczęścia". Michał Witkowski zakłada własny teatr internetowy! Co zobaczymy w Teatrze BR?

Michał Witkowski polski pisarz i aktor z znany z serialu "Barwy szczęścia" stworzył internetowy teatr. Czego możemy się spodziewać po BR SHOW? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Michał Witkowski, polski pisarz, który szerszej publiczności znany jest także z roli Kniewskiego w serialu "Barwy szczęścia", nie marnuje czasu na koronawirusowej kwarantannie i startuje z nową inicjatywą.

Hubert Urbrański wrócił do studia kultowego teleturnieju! Kiedy nowe odcinki?Zobacz więcej

Kontrowersyjny celebryta tworzy własny internetowy teatr, w którym będzie udostępniał autorskie sztuki teatralne oraz adaptacje swoich powieści. -Teatr BR to projekt odwołujący się do dawnej tradycji teatrów w mieszkaniach prywatnych pisarzy - napisał w mediach społecznościowych. W sieci jest już dostępny pierwsze dwa odcinki BR SHOW.

Michał Witkowski - BR SHOW

W przyszłości w projekt mają zostać zaangażowani również znani aktorzy, lecz Witkowski póki co nie chce zdradzić żadnych nazwisk. W dotychczas opublikowanych odcinkach możemy zobaczyć wyłącznie samego pisarza. Całość utrzymana jest w konwencji nowoczesnego teatru postmodernistycznego.

Wszystkie najświeższe informacje na temat projektu Witkowskiego oraz nowych odcinków BR SHOW można odnaleźć na facebookowym profilu pisarza.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×