"Barwy szczęścia". Natalia urodzi córeczkę! Wilk porwie dziecko i wyjedzie za granicę?! [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]

Kiedy Natalia w serialu "Barwy szczęścia" zaszła w ciążę w jej głowie pojawiło się mnóstwo różnych myśli. W końcu jednak zaakceptowała swój stan i czeka na rozwiązanie. W końcu nadchodzi moment porodu! Okazuje się jednak, że już wkrótce będzie musiała zmierzyć się z kolejną trudną sytuacją!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Natalia (Maria Dejmek) była zdruzgotana, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Od razu zaczęła szukać kliniki, w której mogłaby poddać się aborcji. W końcu jednak, m.in. dzięki Magdzie (Honorata Witańska) i Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska) Zwoleńska zaakceptowała swój stan i postanowiła urodzić dziecko.

Kasia wraca z Dubaju. Została tam zgwałcona?! [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Jeszcze przed wakacjami, w serialu "Barwy szczęścia" Wilk (Adam Szczyszczaj) zaczął manipulować Natalią i sugerować, że razem mogą wychować dziecko. Teraz, kiedy Natalia będzie odliczać dni do porodu, jej były narzeczony będzie troskliwie się nią opiekował. Z rozmowy Macieja z Aliną wyniknie jednak, że mężczyzna planuje odebrać Zwoleńskiej dziecko i uciec z kochanką za granicę!

Wkrótce Natalia urodzi córeczkę. Wcielająca się w nią Maria Dejmek zdradziła jednak, że dziecko zniknie! Wygląda więc na to, że Wilk będzie chciał wprowadzić swój plan w życie. Co z tego wyniknie? Czy Zwoleńska starci córkę?

Natalia i Klemens będą razem? Wilk trafi za kratki? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×