barwy szczęścia obsada

"Barwy szczęścia". Izabela Zwierzyńska grała w serialu TVP przez 15 lat! Była nastolatką, gdy zaczęła! Zobaczcie, jak się zmieniła!

Izabela Zwierzyńska to aktorka, którą fani serialu "Barwy szczęścia" znają doskonale. Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem młoda aktorka była z serialem TVP związana aż przez 15 lat! Grała w nim od pierwszego odcinka, gdy wówczas miała zaledwie 16 lat! Teraz Izabela Zwierzyńska postanowiła definitywnie pożegnać się z produkcją, a my przyglądamy się temu, jaką transformację przeszła była już gwiazda "Barw szczęścia"!

15.04.2022Barwy szczęścia

"Barwy szczęścia". Agnieszka Mrozińska zaprosiła na ślub mnóstwo gwiazd. Wśród gości: Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki z rodziną!

Agnieszka Mrozińska wyszła za mąż. Aktorka wyprawiła bajeczne wesele u podnóża Zamku Ogrodzieniec. Na ślubie Agnieszki Mrozińskiej i Alexa Caprice zjawiło się mnóstwo gwiazd. Obecna była przyjaciółki aktorki: Barbara Kurdej-Szatan, Kamila Kamińska, Maja Hyży oraz Mateusz Damięcki z rodziną! Zobacz zdjęcia z uroczystości

18.08.2021Barwy szczęścia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×