"Barwy szczęścia" odcine 2200. Franek spotka się z Remkiem! Każe mu odczepić się od Reginy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2200. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek nie będzie mógł spokojnie patrzeć na to, jak Regina poświęca swoje zdrowie dla Remka. Co zrobi Palkowski? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2200. w piątek, 21.02.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Regina (Kamila Kamińska) i Remek (Piotr Sędkowski) przygotowują się do konkursu pianistycznego. Intensywne treningi negatywnie odciskają się na zdrowiu ukochanej Franka (Mateusz Banasiuk). Nic więc dziwnego, że mężczyzna w końcu postanowi zareagować!

Malwina dowie się, że Wanda udaje ciążę i... postanowi ratować jej małżeństwo!Zobacz więcej

W 2200. odcinku serialu "Barwy szczęścia" lekarz stwierdzi, że Regina powinna zrezygnować z gry na pianinie. W przeciwnym wypadku grozi jej nawet niedowład dłoni. - Uważam, że to brawura męczyć dłonie w takiej sytuacji - powie medyk. Kobieta jednak postanowi mimo wszystko wziąć udział w konkursie pianistycznym, aby nie zawieść Remka.

Mimo sprzeciwu ukochanego, Czapla postanowi grać dalej na silnych lekach przeciwbólowych. Taka decyzja oczywiście nie spodoba się Frankowi, który postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Palkowski spotka się z Remkiem i zakomunikuje mu, że musi znaleźć sobie nową partnerkę, ponieważ Regina nie będzie mogła wystąpić z nim na konkursie.

Jak Białkowski zareaguje na słowa rywala? Odpuści czy może zacznie jeszcze bardziej naciskać na Reginę? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×