"Barwy szczęścia" odcinek 1279. Gdzie jest Waleria? Odnajdzie się?

Stefan i Bartek wciąż robią wszystko, aby dowiedzieć się, gdzie jest Waleria. Wkrótce pojawi się nowy trop. Czy uda się ją odnaleźć?

Multimedia

"BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1279. W CZWARTEK, 23.04.2015 O GODZ. 20:05 W TVP2!

Waleria (Ewa Ziętek) zaginęła już kilka tygodni temu. Poszukiwania trwają, ale wciąż nie wiadomo co się z nią stało. Kontaktowano się nawet z jasnowidzem, który stwierdził, że Waleria została porwana. Czy to się potwierdzi?

W 1279. odcinku "Barw szczęścia" Stefan (Krzysztof Kiersznowski) informuje Bartka (Bartosz Waga), że skontaktował się z nim pewien mężczyzna, który twierdzi, że widział Walerię w Aleksandrowie Kujawskim. Mimo braku szczegółów, niedoszły mąż Koszykowej wierzy, że tym razem trop okaże się właściwy.

Stefan chce jechać z Bartkiem do wskazanego miejsca. Chłopak studzi jednak zapał Stefana i przypomina mu, że policja radziła zgłaszać wszystkie nowe doniesienia. W ostateczności mężczyźni jadą do Aleksandrowa. Niestety, ten trop okazuje się nieprawdziwy. Miejsce, w którym przebywa Waleria wciąż jest tajemnicą...

CZYTAJ TAKŻE: "BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1283. ŚLUB KLARY I HUBERTA [ZDJĘCIA] "BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1287. LILIANA W CIĄŻY! KTO JEST OJCEM DZIECKA?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×