"Barwy szczęścia" odcinek 1282. Policja zabiera pijaną Martę na izbę wytrzeźwień

Problem Marty z alkoholem pogłębia się. Czy po tym, jak pijana zaśnie na przystanku autobusowym, postanowi coś zmienić w swoim życiu?

Multimedia

"BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1282. W ŚRODĘ, 29.04.2015 O GODZ. 20:05 W TVP2!

Marta (Katarzyna Zielińska) nie panuje już nad swoim uzależnieniem od alkoholu. Wkrótce przeżyje dramatyczne chwile i będzie musiała podjąć decyzje, które wpłyną na całe jej życie.

W 1282. odcinku "Barw szczęścia" kompletnie pijana Marta zasypia na przystanku autobusowym i szarpie się z policjantami, którzy zatrzymują ją do kontroli. Funkcjonariusze przyprowadzają ją na izbę wytrzeźwień. Po tym incydencie Walawska uświadomi sobie, że nie panuje nad uzależnieniem od alkoholu.

To dramatyczne przeżycie skłania Martę do poważnej walki ze swoją słabością. Na dodatek, za szarpaninę z policjantami grozi jej nawet 10 lat więzienia. Artur (Jacek Rozenek) dowiaduje się o wszystkim i postanawia zrobić wszystko, aby jej pomóc. Kiedy w 1284. odcinku oświadczy się Marcie, kobieta postanowi zgłosić się na odwyk do ośrodka zamkniętego.

CZYTAJ TAKŻE: "BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1282. STRIPTIZER NA WIECZORZE PANIEŃSKIM KLARY "BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1283. ŚLUB KLARY I HUBERTA [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×