"Barwy szczęścia" odcinek 1287. Liliana w ciąży! Kto jest ojcem dziecka?

Liliana i Irek romansują już od kilku tygodni. Jakże wielkie będzie jednak zdziwienie Natalii i Klemensa, gdy zobaczą Lilianę w ciąży!

Multimedia

"BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1287. W CZWARTEK, 7.05.2015 O GODZ. 20:05 W TVP2!

Liliana (Aleksandra Szwed) i Irek (Otar Saralidze) długo bronili się przed uczuciem, jakim do siebie zapałali. W końcu jednak namiętność wzięła górę i Liliana porzuciła męża Klemensa (Sebastian Perdek), a Irek rozstał się z Natalią (Maria Dejmek).

W 1287. odcinku "Barw szczęścia" Natalia i Klemens przypadkowo spotykają Lilianę i Irka w galerii handlowej. Od razu zauważają, że Liliana jest w zaawansowanej ciąży. Zaskoczenie jest tym większe, że mąż Liliany nie zauważył, w jakim stanie jest dziewczyna nawet, gdy kochankowie mieszkali u niego w domu.

Klemens zaczyna jednak podejrzewać, że Liliana spodziewa się jego dziecka. Próbuje nawet rozmawiać z żoną, ale Lili nie chce zdradzić, który to miesiąc. W końcu pyta wprost, kto jest ojcem. Co na to Liliana? Urodzi dziecko Klemensa czy Irka?

CZYTAJ TAKŻE: "BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1282. POLICJA ZABIERA PIJANĄ MARTĘ NA IZBĘ WYTRZEŹWIEŃ "BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1283. ŚLUB KLARY I HUBERTA [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×