"Barwy szczęścia" odcinek 1301. Agnieszka Walczak przyjeżdża z Londynu. Kim jest? [WIDEO]

W "Barwach szczęścia" pojawia się nowa bohaterka. Agnieszka Walczak przyjeżdża do Polski z Londynu. Co ją łączy z Kasią Górką i Adamem Jakubikiem?

Multimedia

"BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1301. WE WTOREK, 2.06.2015 O GODZ. 20:05 W TVP2!

Anna Dereszowska jako Agnieszka Walczak pojawi się już w "Barwach szczęścia" i może nie przypaść do gustu widzom. Jest energiczna, atrakcyjna, ambitna. Jako blogerka modowa i projektantka zdobyła sławę i uznanie w Londynie. Teraz wraca do Polski m.in. ze względu na chorobę swojej matki. Skrywa także tajemnicę, związaną z Adamem Jakubikiem (Bartosz Porczyk). Nowa bohaterka namiesza też w życiu Kasi Górki (Katarzyna Glinka) i Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki).

W 1301. odcinku "Barw szczęścia" blogerka modowa przyjeżdża z Londynu i odwiedza klubik malucha, gdzie wypytuje o Adama. Sara (Dominika Kimaty) odsyła ją do Basi (Sławomira Łozińska). Na ulicy Agnieszka wpada na też na Kasię. Okazuje się, że panie były kiedyś przyjaciółkami. Ich znajomość zakończyła się właśnie przez Adama - blogerka odbiła narzeczonego Górki.

  • Moja bohaterka odbiła Kasi narzeczonego Adama. Nic dziwnego, że teraz nie ma między nimi przyjaźni. Przynajmniej na początku. Ale Agnieszka się zmieniła. Jest szczera w swych intencjach i nie ma niecnych zamiarów - powiedziała Anna Dereszowska w jednym z wywiadów. Jak potoczą się losy nowej postaci w "Barwach szczęścia"? Dowiemy się już wkrótce!

CZYTAJ TAKŻE: ANNA DERESZOWSKA WŚRÓD NOWYCH BOHATEREK "BARW SZCZĘŚCIA" ARTUR CHAMSKI W "BARWACH SZCZĘŚĆIA". KIM JEST JEGO BOHATER?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×