"Barwy szczęścia" odcinek 1388. Łukasz zostawi Kasię i wyjedzie do Katowic? [ZDJĘCIA]

W życiu Kasi i Łukasza kolejna rewolucja. Tym razem Sadowski decyduje się na wyjazd do innego miasta. Czy ich związek na odległość przetrwa?

Multimedia

"BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1388. W CZWARTEK, 28.01.2016 O GODZ. 20:05 W TVP2!

Łukasz (Michał Rolnicki) nieoczekiwanie dostaje awans w pracy. Wiąże się on jednak z przeprowadzką do Katowic. Kasia (Katarzyna Glinka) nie chce odbierać ukochanemu szansy na rozwój zawodowy, dlatego będzie go namawiać, aby przyjął propozycję.

W 1388. odcinku "Barw szczęścia" Łukasz wcale nie jest zadowolony z awansu. nie chce rozstawać się ani z Kasią, ani z ich synkiem Ksawerym (Bastian Węglewski).

- Kochanie nie myśl o przyszłości. Myśl tu i teraz - tłumaczy Łukaszowi Kasia.
- Ja będę mieszkał w Katowicach, a z ty z małym w Warszawie. I to jest problem. Byłoby mi dużo łatwiej podjąć tę decyzję gdybyś się wyprowadziła ze mną... - wskazuje Sadowski. Kasia nie chce jednak przenosić się do Katowic, bo to w Warszawie ma swojego ojca i swój klub fitness. Także Stefan (Krzysztof Kiersznowski) ma wątpliwości co do pomysłu przeniesienia się Łukasza do Katowic. Jego zdaniem, związek na odległość bez ślubu jest skazany na porażkę.

- Czy wy się w ogóle zastanawiacie nad tym co robicie. Przecież Łukasz wyjdzie na drugi koniec Polski i będzie widywał dziecko tylko w weekendy, ewentualnie w święta - twierdzi ojciec Kasi.
- Nieprawda, będzie przyjeżdżał też w ciągu tygodnia. To jest dla niego olbrzymia szansa. Łukasz będzie więcej zarabiał - wyjaśnia Górka.
- Czyli kariera kosztem rodziny? Za miesiąc ci się wszystko zmieni... Pieniądze szczęścia nie dają. Odległość jeszcze żadnemu związkowi nie wyszła na dobre. Powinniście najpierw nacieszyć się sobą skoro nie macie ślubu - dodaje Stefan.

Co będzie dalej ze związkiem Kasi i Łukasza? Przekonamy się już wkrótce!

CZYTAJ TAKŻE:

"BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1390. IGA I PIOTR W ŚMIERTELNYM NIEBEZPIECZEŃSTWIE! [ZDJĘCIA]
IZABELA ZWIERZYŃSKA: W "BARWACH SZCZĘŚCIA" WYCHODZIMY WIDZOM NAPRZECIW [WYWIAD]

Komentarze

Skomentuj
  • mażenka mirotan (gość)

    Bardzo lubie barw szczesia

    12.02.2016 20:54
  • mażenka mirotan (gość)

    Bardzo lubie barw szczesia

    12.02.2016 20:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×