"Barwy szczęścia" odcinek 1390. Zamach na Walawskich! [ZDJĘCIA]

Przed nami dramatyczne chwile w „Barwach szczęścia”! Czy Piotr i Iga zapłacą życiem za to, że nie podporządkowali się rosyjskim biznesmenom?

Multimedia

"BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1390. WE WTOREK, 02.02.2016 O GODZ. 20:05 W TVP2

Artura (Jacek Rozenek) martwi rozgłos jaki zyskała w mediach sprawa Rosjan, nie zdaje sobie sprawy, że to Marta (Katarzyna Zielińska) w dużej mierze przyczyniła się do jej nagłośnienia. Iga (Ada Fijał) obawia się zemsty szefów, ale jej mąż jest przekonany, że nic im ze strony Wadima i Władimira nie zagraża. To dlatego kobieta decyduje się opowiedzieć przed kamerą o kulisach przejęcia wydawnictwa.

Mimo obaw Kasi (Katarzyna Glinka) sprawę Rosjan zaczyna drążyć również Łukasz (Michał Rolnicki). Po nagraniu wywiadu z Piotrem (Piotr Jankowski) Sadowski idzie do G&G i zadaje Janiszewskiemu niewygodne pytania. O sprawę wypytuje także Martę i Artura. Chowański uważa, że swoim zachowaniem Walawski ściągnie na nich wszystkich nieszczęście. Na odpowiedź Rosjan niestety nie trzeba długo czekać – w kierunku spacerujących w parku Igi, Piotra i ich dzieci padają strzały!

Czy Piotr przeżyje zamach? I kto będzie następny na celowniku zabójców? Przekonamy się już wkrótce!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×