"Barwy szczęścia" odcinek 1391. Rosjanie dopadną też Kasię i Łukasza?! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po zamachu na Igę i Piotra wszyscy są w szoku. W sprawę zamieszani są także Kasia i Łukasz oraz Marta i Artur. Czy oni też powinni obawiać się o swoje życie?

Multimedia

"BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1391. W ŚRODĘ, 3.02.2016 O GODZ. 20:05 W TVP2!

Zamachowiec wynajęty przez Wadima (Vadim Affanassiev) i Władimira (Paval Kryksunou) postrzelił Igę (ada Fijał) i Piotra (Piotr Jankowski), którzy bawili się w parku razem z dwójką swoich dzieci. Po zamachu i operacji Piotr jest w stanie krytycznym i pozostaje w śpiączce farmakologicznej. Zrozpaczona Iga nadal obawia się Rosjan, choć wejścia do sali jej męża pilnuje policjant.

W 1391. odcinku "Barw szczęścia" Marta (Katarzyna Zielińska) razem z Arturem (jacek Rozenek) opiekuje się dziećmi Walawskich i również drży o bezpieczeństwo swojej rodziny. Tymczasem Łukasz (Michał Rolnicki) jest zdecydowany wyemitować reportaż o przejęciu G&G. Jest pewien, że jemu jako dziennikarzowi, nic nie grozi i to też tłumaczy zaniepokojonej Kasi (Katarzyna Glinka).

Łukasz nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że też jest obserwowany. Wkrótce dostaje zdjęcie Kasi i Ksawerego... Czy Rosjanie dopadną rodzinę Sadowskiego? Kto jeszcze ucierpi przez sprawę przejęcia G&G?

CZYTAJ TAKŻE:

"BARWY SZCZĘŚCIA". ŁUKASZ I KASIA ROZSTANĄ SIĘ? [ZDJĘCIA]
"BARWY SZCZĘŚCIA". PIJANA NATALIA W ŁÓŻKU Z OLIWIEREM!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×