"Barwy szczęścia" odcinek 1447. Kto prześladuje Iwonę?! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Iwona Pyrka w niebezpieczeństwie! Kto prześladuje bohaterkę "Barw szczęścia"? Sprawdź, co wydarzy się w najnowszych odcinkach!

Multimedia

"BARWY SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1447. W PONIEDZIAŁEK, 2.05.2016 O GODZ. 20:05 W TVP2!

Iwona (Izabela Zwierzyńska) jest rozdrażniona ciągłymi głuchymi telefonami, a kiedy znajduje przyklejoną na furtce kartkę z napisem "Widzę cię!", zaczyna się bać. W pracy, po drobnej scysji ze Świderskim (Sambor Czarnota) zaczyna podejrzewać, że to on jest jej prześladowcą.

W 1447. odcinku "Barw szczęścia" Iwona spotyka na oddziale swojego pacjenta Pawła (Mateusz Rzeźniczak) i odkrywa w jego telefonie swoje zdjęcie. Oczyszcza więc z zarzutów Adriana. - To mój pacjent. Zakochał się. Poświęciłam mu zbyt dużo uwagi i chyba sobie coś uroił - wskazuje w rozmowie z Agatą (Natalia Zambrzycka). Siostra radzi Iwonie, aby zgłosiła sprawę na policję.

Sprawa nękania zbliża Iwonę do Świderskiego. Strach o własne życie doprowadzi do tego, że Pyrka będzie szukać poczucia bezpieczeństwa przy byłym ukochanym. Świderski sprytnie to wykorzysta, by na nowo ją w sobie rozkochać. Kto tak naprawdę zagraża Iwonie? Paweł czy Adrian?

Zobacz wideo!

CZYTAJ TAKŻE:

LESŁAW ŻUREK NOWYM BOHATEREM W SERIALU "BARWY SZCZĘŚCIA"! [ZDJĘCIA]
IZABELA ZWIERZYŃSKA: W "BARWACH SZCZĘŚCIA" WYCHODZIMY WIDZOM NAPRZECIW [WYWIAD]

Komentarze

Skomentuj
  • mmm (gość)

    kto to jest?

    11.05.2016 10:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×