"Barwy szczęścia" odcinek 1565-1567. Madejski synem Berga! Oliwier manipuluje Natalią? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami ostatnie w tym roku odcinki "Barw szczęścia". Jak potoczą się losy Kasi, która wpada w sidła Madejskiego? Czy Natalia wróci do Oliwiera? Sprawdź, co się wydarzy w "Barwach szczęśćia"!

Multimedia

"BARWY SZCZĘŚCIA" OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 20:05 W TVP2!

Basia (Sławomira Łozińska), wzruszona, pojawi się na chrzcie małej Kai… Ale szybko straci humor – gdy Agnieszka (Anna Dereszowska) wyzna, że chce wyjechać z córką na stałe do Włoch. - Dostałam pracę w Mediolanie. Świetna pensja, mieszkanie, nie mogłam odmówić… Może pani do nas przylecieć w odwiedziny, kiedy pani zechce! Zawsze będzie pani mile widziana!

Kilka dni później Grzelakowa zajrzy za to do klubu Kasi i... wpadnie tam na Madejskiego (Przemysław Cypryański). A później zdradzi Górce (Katarzyna Glinka), jak wygląda prawdziwe oblicze "biznesmena".
- Niestety poznałam go od najgorszej strony... I nie radzę ci robić z nim żadnych interesów. Można na tym dużo stracić! - Łukasz (Michał Rolnicki) poradzi od razu ukochanej, by umowę z Madejskim zerwała. - Nawet, jeśli "Fit System" miałby się sprawdzić, to lepiej nie wchodzić w gniazdo os… - Górka, załamana, pokręci jednak głową.
- Chętnie bym się wycofała... ale nie mogę! Przejrzyj umowę. Wynika z niej, że muszę współpracować z "Fit Systemem" przez przynajmniej trzy miesiące, a minęły dopiero dwa tygodnie...
- A jakie będą sankcje, jeśli mimo to się wycofasz?
- Takie, że się już nie podniosę!
Tymczasem Madejski okaże się przybranym synem Berga (Cezary Żak)! Jak bardzo zaszkodzi w końcu Kasi i Łukaszowi?

A co u Pyrków? Agata (Natalia Zambrzycka) nadal będzie ukrywać się z Pawłem (Mateusz Rzeźniczak) w starym, zniszczonym domu, który wyszukał dla nich jej ukochany… A Klara (Olga Jankowska) zmusi Huberta (Marek Molak), by oni również wyprowadzili się z Zacisznej - do mieszkania, które odziedziczyła po matce.
- Nie chcę toksycznej atmosfery...
- "Toksycznej?" Co ty bredzisz?
- Posłuchaj, jak się do mnie zwracasz... Nie chcę, żeby dziecko było narażone na stres, kłótnie i taki ton głosu!(...) Przeprowadzka dobrze nam zrobi...

W finale: romantyczne "zawirowania" u Natalii (Maria Dejmek)! Prawniczka kolejny raz spotka się z Oliwierem (Mikołaj Krawczyk)… i w końcu oboje spędzą razem noc. A następnego dnia Zwoleńska wyzna siostrze (Honorata Witańska): - Naprawdę za nim tęskniłam… Wiem, że to feromony i wolałabym nie podejmować decyzji w tym stanie, ale... nie wiem, jak ochłonąć, bo wciąż go kocham!

Tymczasem Oliwier poprosi dziewczynę o małą przysługę, a konkretnie - o to, by złożyła fałszywe zeznania przed sądem!
- Zeznaj, że słyszałaś moją rozmowę z byłą żoną…
- Jaką rozmowę?
- Ostrzegałem ją, że jej machinacje z VAT-em źle się skończą i że nie chcę mieć z tym nic wspólnego.
- Nie było mnie przy tej rozmowie…
- Ale mogłaś być...

Czy Natalia skłamie dla ukochanego? Odpowiedź wkrótce... tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

Zobacz galerię

BARWY SZCZĘŚCIA - CZYTAJ TAKŻE:

PATRYK PNIEWSKI JAKO JÓZEK SAŁATKA. ZAWRÓCI W GŁOWIE JEDNEJ Z BOHATEREK! KTÓREJ? [WIDEO+ZDJĘCIA]
NOWE WĄTKI I AKTORZY PO NOWYM ROKU! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×