"Barwy szczęścia" odcinek 1867. Honorata Witańska po raz ostatni w serialu. Co będzie z Magdą? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W poniedziałek, 21 maja, zostanie wyemitowany 1867. odcinek serialu "Barwy szczęścia". To ważny epizod dla fanów produkcji, ponieważ w tym odcinku po raz ostatni oglądać będziemy Magdę, w którą wciela się Honorata Witańska. Czemu aktorka odchodzi z serialu? Co dalej z Magdą?

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Honorata Witańska z serialem "Barwy szczęścia" związana była od 2007 roku. Po raz pierwszy na ekranie, jako Magda Zwoleńska, siostra Pawła, pojawiła się w 22. odcinku produkcji. Aktorka już na początku 2018 roku poinformowała, że odchodzi z serialu i wówczas swoją decyzję komentowała chęcią dalszego rozwoju. Czuję, że muszę iść dalej - mówiła.

Ostatecznie rozstanie Magdy i Sebastiana oraz... ciąża Cariny! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Teraz, z okazji emisji ostatniego odcinka ze swoim udziałem, na portalu Instagram opublikowała bardzo osobisty wpis, w którym dziękuje ekipie oraz widzom "Barw Szczęścia". Honorata Witańska napisała:

Dzisiaj po raz ostatni pojawię się w serialu Barwy Szczęścia 🦋. Moja bohaterka przez lata walczyła o znalezienie dla siebie miejsca. Poprzez związki, podróże i popełniane błędy Magda dojrzewała i wzrastała na Waszych oczach. Robiłam wszystko, aby dawać jak najwięcej tytułowego szczęścia; starałam się znajdować dla niej jak najwiecej powodów do radości, mimo iż scenarzyści doświadczał ją solidnie i nie ułatwiał walki o miłość. Pomimo gorzkiego zakończenia jej losów, pragnę zostawić ją z uśmiechem na twarzy. Dziękuję moje bohaterce, że zmusiła mnie do odkrycia w sobie przestrzeni których wcześniej nie znałam i które na codzień są mi obce. Dziękuję, że do końca pozostała wierna pragnieniom swojego serca - co w opinii wielu widzów równoznaczne było z egoizmem. I właśnie Widzom dziękuję. Armii fanów serialu, sympatykom dwójki, każdemu kto chociaż raz usiadł na kilka minut przed telewizorem po godzinie 20.00 i każdemu kto żarliwie komentował losy i wybory mojej postaci - dziękuję! To Wasza sympatia napędzała i napędza mnie do pracy. Po cichu liczę, że zostaniecie ze mną dłużej, bo Was potrzebuję. Bo bez Was moja praca nie ma sensu. Obiecuję, że jeszcze wiele będę miała Wam do zaoferowania i że dostarczę Wam całej palety barw wzruszeń, śmiechu i oczywiście - szczęścia. P.S. Zachęcam do obejrzenia ostatniego odcinka z moim udziałem dzisiaj o 20.05 w TVP2 🕗 Obiecuję zakończenie może nie w kartonach, ale za to z przytupem i rękoczynami 😉

Mateusz Banasiuk dołączył do obsady! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"BARWY SZCZĘŚCIA" - CO DALEJ Z WĄTKIEM MAGDY?

Magda (Honorata Witańska) po rozstaniu z mężem zamieszka u matki (Adrianna Biedrzyńska). Gdy odwiedzi dom dziecka odkryje, że… Luiza (Julia Zielińska) próbowała popełnić samobójstwo! Dyrektorka ośrodka (Agata Świerczyńska) zabroni jej dalszych kontaktów z podopiecznymi i rzuci, lodowatym tonem: - To przez panią i pani męża Luiza chciała odebrać sobie życie… Zabawiliście się kosztem tych biednych dzieci. Daliście im nadzieję, a potem ją brutalnie odebraliście. Im szybciej o was zapomną, tym lepiej! Zwoleńska będzie w szoku. Później - gdy Sebastian (Kacper Krupski) w końcu odnajdzie ją u teściowej – od razu męża zaatakuje. - Nie chcę cię więcej widzieć! Chyba, że na rozprawie! (…) Zamierzam posprzątać ten bałagan, którego narobiłeś, sama… Naszego małżeństwa nie da się już uratować. Nie po tym, co się stało!

Aktorka zapowiada, że jej wątek skończy się z przytupem i rękoczynami. Wszystko wskazuje na to, że Magda nie zostanie (na szczęście!) uśmiercona, a jedynie - jak dzieje się zazwyczaj - jej bohaterka po rozstaniu wyjedzie za granicę. Otwiera to furtkę do ewentualnego powrotu postaci w przyszłości. Będziecie tęsknić za Honoratą Witańską w "Barwach szczęścia"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Waldi (gość)

    Szkoda że Magda Odchodzi z Serialu Bardzo tę postać Lubiłem była o wiele razy lepsza i bardziej ugodowa niż postać jej Matki Małgorzaty oraz postać jej siostry Natalii. Ten serial Bez Magdy znacząco się zmieni Szkoda również że nie Udało się Honoracie Witańskiej zostawić Magdy w umysłach widzów gdzieś tam ze śmiechem i z uśmiechem na twarzy tylko w atmosferze kolejnego związku który się rozpadł ale widocznie nawet takie zakończenie jest potrzebne. Cieszy mnie również decyzja twórców serialu barwy szczęścia że zostawili Honoracie Witańskiej otwartą furtkę powrotu do serialu i że postać Magdy nie zostanie uśmiercona może kiedyś Honorata Witańska zdecyduje się na powrót do serialu a co za tym idzie jej Postać Magda również wróci.

    05.06.2018 09:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×