"Barwy szczęścia" odcinek 1890. Hubert odzyskuje przytomność. Straci dłonie?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Klara, Hubert i Marysi przeżyli chwile grozy, gdy poszli w góry i zasypała ich lawina. Ich sytuacja była bardzo poważna, na szczęście ratownikom udało się wyciągnąć ich spod śniegu. Co teraz będzie? Sprawdź, co wydarzy się w 1890. odcinku serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1890. w poniedziałek, 3.09.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Hubert (Marek Molak), Klara (Olga Jankowska) i Marysia (Joanna Śnieżyńska) postanowili spędzić święta w górach, a przed powrotem do domu wybrali się na krótki spacer. Nagle zepsuła się pogoda i trafili na lawinę. Cała rodzina ukryła się przed żywiołem w bacówce i została uwięziona, bo górską chatę zasypały tony śniegu. Pyrkowie spędzili wiele godzin bez jedzenia i kontaktu ze światem. Groziło im zamarznięcie.

Hubert w traumie po wypadku! Klara go zostawi? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Ratownikom udało się uratować Pyrków. W szpitalu lekarze stwierdzili jednak, że Hubert jest w stanie krytycznym. Klara i Agata (Natalia Zambrzycka) całą sylwestrową noc spędzili na modlitwach o jego życie. Nikt nie może jednak zagwarantować Pyrce pełnego powrotu do zdrowia.

W 1890. odcinku "Barw szczęścia" Hubert odzyskuje przytomność, ale od lekarze nie będą mieć dla niego dobrych wiadomości. Przez odmrożenia grozi mu amputacja dłoni! Dla młodego gitarzysty to oznacza koniec muzycznej kariery. Co będzie dalej?

Krzepiński wybudzony ze śpiączki i powrót byłego Cariny! Co jeszcze w nowych odcinkach? [ZWIASTUN+STRESZCZENIA ODCINKÓW] Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×