"Barwy szczęścia" odcinek 1903. Orina Krajewska - córka Małgorzaty Braunek jako Celina. Bożena będzie w niebezpieczeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1903. odcinku "Barw szczęścia" Bożena zacznie pracę w agencji Be Safe i pozna nową koleżankę: Celinę (w tej roli Orina Krajewska, córka aktorki Małgorzaty Braunek). Dziewczyna szybko okaże się jej wrogiem… Już podczas pierwszej akcji zastawi na Stańską pułapkę.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1903. w piątek, 21.09.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Podstępna i bezwzględna - Celina (Orina Krajewska) to bohaterka, której lepiej nie wchodzić w drogę! Bliski kontakt będzie z nią miała Bożena (Marieta Żukowska), która niedawno wróciła z podróży poślubnej z Brunek (Lesław Żurek). Celinę pozna w pracy - w agencji Be Safe.

Chowański próbuje popełnić samobójstwo! Iwona wraca do Polski! [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Kim prywatnie jest wcielająca się w Celinę Orina Krajewska? W ostatnich latach widzowie mogli oglądać aktorkę m.in. w serialu "Bodo", za to wcześniej – razem z matką – Orina zagrała w "Domu nad Rozlewiskiem". Poza tym - od śmierci Małgorzaty Braunek - artystka aktywnie działa jako współzałożycielka i prezes Fundacji "Bądź", która pomaga osobom chorym na raka.

Skąd pochodzi jej nietypowe imię? Okazuje się, że "Orin" oznacza Oświeconą Miłość. Rodzice artystki, zafascynowani buddyzmem, wybrali jej imię po rozmowie z mistrzem zen. Małgorzata Braunek zdradziła w jednym z wywiadów: "Chcieliśmy, żeby imię było dla niej drogowskazem na życie. Nie pasowały do naszej córki Julie, Marysie czy Kasie…". Orina – jako dziecko – swojego imienia jednak wcale nie lubiła. - Miałam żal, że wyróżnia mnie wśród dzieci, kiedy wszyscy chcą się zlać z tłumem i szukają grup odniesienia. Rodzice nie przewidzieli konsekwencji, które się z wyborem takiego imienia dla mnie wiązały. Teraz doceniam plusy - dało mi duże poczucie oryginalności, nie wiem, jak to jest stać w szeregu – mówi gwiazda.

Jak widzowie przyjmą rolę aktorki w "Barwach szczęścia"? Przekonamy się już wkróce!

Kasia wraca z Dubaju. Została tam zgwałcona?! [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×