"Barwy szczęścia" odcinek 1914. Dramat Bożeny! Co dokładnie zrobi Bilski odurzonej pigułką gwałtu Stańskiej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W kolejnym tygodniu w "Barwach szczęścia" Bożena przeżyje piekło! Stańska stanie się ofiarą zboczeńców, z którymi przyszło jej pracować. Co wydarzy się, gdy odurzona narkotykami Bożena straci przytomność? Sprawdźcie, co wydarzy się w 1914. odcinku "Barw szczęścia".

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1914. w poniedziałek, 8.10.2018, o godz. 20:10 w TVP2!

Dramat Bożeny (Marieta Żukowska)! W kolejnym tygodniu Stańska znów wyjedzie służbowo z Warszawy… a Bilski (Maurycy Łyczko) odurzy ją pigułką gwałtu! Gdy Bożena straci przytomność, nowy szef włamie się w hotelu do jej pokoju i spędzi z uśpioną dziewczyną sporo czasu. Czy dojdzie do najgorszego i zgwałci nieprzytomną Bożenę?

Kasia brzydzi się swojego ojca! Górka nie chce przyjąć Cariny do rodziny! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Stańska dojdzie do siebie dopiero następnego dnia i będzie w szoku. Aż w końcu wyzna Celinie (Orina Krajewska), że ma spory problem.
- Wyobraź sobie, że weszłam do pokoju, zaczęłam się rozbierać… i obudziłam się naga. W dodatku... nie mogę znaleźć bielizny!
- Nie mam pojęcia co robiłam, mówiłam… Czarna dziura!(…) Co ja powiem mężowi?!
.

Czy Bożena odkryje w końcu, co wydarzyło się feralnej nocy? I jaką zemstę - wspólnie z Bilskim - zaplanował dla niej Kowaluk? Zdradzamy, że to nie koniec dramatu Bożeny. W kolejnych odcinkach Bożena kolejny raz zostanie odurzona narkotykami, a Bilski zaprosi do jej pokoju... aktora porno! Zdjęcia z koszmarnego wieczoru będą mogły zniszczyć jej małżeństwo!

Zobacz galerię

"Barwy szczęścia" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • BIG MUSIC OUIZ (gość)

    THE VICE OF POLAND

    25.10.2018 10:12
  • Agent 000 (gość)

    Bozena swietnie wyszkolona agentka nie potrafi sama o siebie zadbac wykazuje calkowity brak czujnosci i nie wyciaga wnioskow z utraty pamieci. No ale z praczki nie bedzie dobrej agentki. Bardzo to smieszne . Widac ze pomysly sie juz dawno wyczerpaly.

    11.10.2018 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×