"Barwy szczęścia" odcinek 1926. Agata w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Czy ktoś jej pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Agata wciąż nie może się pogodzić z tym jak została potraktowana przez Pawła! Jest w opłakanym stanie fizycznym i psychicznym. W 1926. odcinku serialu "Barwy szczęścia" pozornie niewinny spacer okaże się fatalny w skutkach! Czy dziewczyna sprowadzi na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo?

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1926. w środę, 24.10 2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Agata (Natalia Zambrzycka) źle znosi rozstanie z Pawłem (Mateusz Rzeźniczak) i to jak ją potraktował. Nie jednak może przestać o nim myśleć. Długotrwały stres źle obija się na jej zdrowiu, a przecież jest chora na cukrzycę. Czy sprowadzi na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo?

Poród Cariny oraz pocałunek Oliwki i Justina! Agata w złym stanie [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Cała rodzina wciąż będzie martwić się o stan psychiczny Agaty, która po zerwaniu z Pawłem przestała normalnie żyć. W 1926. odcinku "Barw Szczęścia" Klara (Olga Jankowska) zaniesie jej śniadanie do łóżka. Agata jednak nie tknie jedzenia i wyjdzie na spacer. Z powodu pominięcia posiłku dostanie silnego ataku hipoglikemii. Niestety, jak to często bywa, jej objawy zostaną pomylone z odurzeniem narkotykami. Mimo próśb, nikt nie będzie chciał udzielić jej pomocy! Zrozpaczona Agata wejdzie do pobliskiej cukierni. Niestety, nie będzie miała pieniędzy by kupić sobie coś słodkiego, a pracownicy nie wezmą jej próśb poważnie.

Ona jest naćpana. Nie wie, co robi! - wykrzyczy przypadkowa kobieta.

Kasia odwoła ślub z Łukaszem? Górkę wciąż prześladują traumatyczne zdarzenia z Dubaju! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Hipoglikemia sprawi, że Agata zacznie osuwać się na podłogę. Niedobór cukru może doprowadzić ją do śpiączki, a nawet zabić! Na szczęście w ostatniej chwili otrzyma pomoc od tajemniczego mężczyzny, którego miała już okazję poznać. Czy w jej życiu nastąpi przełom? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia".

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun odcinka!

Komentarze

Skomentuj
  • KINGAPINGOT (gość)

    KINGAPINGOT

    18.05.2019 20:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×