"Barwy szczęścia" odcinek 1928. Rodzina Bożeny dostaje jej nagie zdjęcia! Uwierzą, że ma romans? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1928. odcinku serialu "Barwy szczęścia" życie Bożeny Stańskiej legnie w gruzach. Jej nagie zdjęcia trafią do jej najbliższych. Czy Bożena zdoła przekonać ojca i męża o swojej niewinności?

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1928. w piątek, 26.10 2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Bożena Stańska (Marieta Żukowska) zadarła z niewłaściwymi ludźmi i teraz czekają ją poważne konsekwencje. W 1928. odcinku serialu "Barwy szczęścia" podczas rodzinnego posiłku nagle telefony wszystkich domowników poinformują o nowych wiadomościach. Mąż Bożeny, Bruno (Lesław Żurek), gwałtownie wstanie, uderzy pięścią w stół i wyjdzie. Okaże się, że domownicy otrzymali sfingowane zdjęcia nagiej Stańskiej w ramionach mężczyzny!

Podwójne zareczyny w serialu! Kto powie "tak"? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Bożena zdoła przekonać bliskich, że nie ma romansu? Jej ojciec i mąż będą zdruzgotani tym, co zobaczyli i nie będą chcieli słuchać jej wyjaśnień. Nawet Amelia (Stanisława Celińska) nie weźmie strony córki Tomasza. Bohaterka serialu "Barwy szczęścia" będzie załamana. Nie wie, jak walczyć z intrygami Bilskiego (Maurycy Łyczko) i Kowaluka (Modest Ruciński).

Wszystko wskazuje na to, że Bożena zostanie zupełnie sama. Czy uda jej się przekonać do siebie swoich bliskich i ujawnić prawdę? Tego dowiemy się już w kolejnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Związek Bożeny i Bruna zawiśnie na włosku! Czy mąż uwierzy w jej niewinność? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×