"Barwy szczęścia" odcinek 1929. Podwójne zaręczyny! Kto powie "tak"? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W najnowszych odcinkach "Barw szczęścia" czeka nas dużo miłości! Dojdzie do zaręczyn aż dwóch par! Kto wkrótce stanie na ślubnym kobiercu? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1929. w poniedziałek, 29.10 2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Już w poniedziałek będziemy świadkami podwójnych zaręczyn w "Barwach szczęścia"! O rękę zostaną poproszone Krystyna (Hanna Bieluszko) i Aneta (Zofia Zborowska)! Czy powiedzą "tak"?

Poród Cariny oraz pocałunek Oliwki i Justina! Agata w złym stanie [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Najpierw, na kolana padnie Jaworski (Jacek Kałucki) i niepewnie zapyta: - Krysieńko, wyjdziesz za mnie?. Złota jednak da mu kosza! Powie mu, żeby się nie wygłupiał. - W tej chwili mam ważniejsze sprawy na głowie! (...) Marka i Anetkę! Najpierw ich muszę ożenić... Potem zajmę się nami!. Jaworski jednak podejmie wyzwanie. Zapewni ukochaną, że wie jak namówić Marka (Marcin Perchuć) na ożenek. Krystyna nie uwierzy mu, ale obieca, że jeśli mu się to uda, to zgodzi się zostać jego żoną!

Były przewodniczący rady osiedla zorganizuje obiad dla całej czwórki, na którym już "oficjalnie" poprosi Krystynę o rękę i zostanie przyjęty! Następnie Jaworski wymownie spojrzy na Marka i zacznie go "motywować" by wziął z niego przykład. - Szkoda życia na czekanie... Jeśli kogoś kochasz, nie marnuj czasu, który możesz spędzić z ukochaną.(…) Moglibyśmy urządzić dwa śluby za jednym zamachem! W Boże Ciało. Ja z Krystynką, ty z Anetką... Dla was to i tak nieuniknione. Przecież widać... Więc po co czekać? Szkoda życia, carpe diem! Ku zdziwieniu wszystkich, Marek w końcu ulegnie i poprosi Anetę o rękę. Ta zgodzi się bez wahania! Czy obie pary czeka szczęśliwe zakończenie? Czy dojdzie do obu ślubów? Odpowiedź już wkrótce w TVP 2!

Kasia odwoła ślub z Łukaszem? Górkę wciąż prześladują traumatyczne zdarzenia z Dubaju! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×