"Barwy szczęścia" odcinek 1934. Agata odnajdzie nową miłość? Znów wpadnie na Patryka! [STRESZCZENIE ODCNIKA+ZDJĘCIA]

Agata wciąż nie może dojść do siebie po nieudanym związku z Pawłem. W 1934. odcinku serialu "Barwy szczęścia" na jej drodze ponownie stanie Patryk, który niedawno uratował jej życie. Czy pojawi się pomiędzy nimi chemia?

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1934. w poniedziałek, 5.11.2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Agata (Natalia Zambrzycka) wciąż nie może pogodzić się ze stratą Pawła (Mateusz Rzeźniczak). W jej życiu pojawił się jednak nowy mężczyzna. Patryk (Konrad Skolimowski), brat Jowity (Magdalena Żak), pomógł jej, gdy dostała nagłego ataku hipoglikemii. Na tym jednak nie zakończy się ich znajomość.

Afera dopingowa w drużynie piłkarskiej! To koniec kariery Sałatki? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1934. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata i Patryk znów na siebie wpadną. Chłopak jest wyraźnie zainteresowany Pyrką, lecz ona stwierdza, że emocjonalnie wciąż tkwi w poprzednim związku. Patryk nie da za wygraną i będzie starał się wzbudzić zainteresowanie atrakcyjnej dziewczyny. Wydaje się, że ostatecznie zastąpi Pawła w życiu Agaty. Aktor Konrad Skolimowski chwali się nawet zdjęciami z Natalią Zambrzycką na swoim Instagramie:

Wszystko wskazuje więc na to, że Patryk będzie ważną postacią w życiu Pyrki. Czy pomoże jej odnaleźć równowagę psychiczną po nieudanym związku z Pawłem? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Barwy szczęścia" na antenie TVP2!

Kasia odwoła ślub z Łukaszem? Górkę wciąż prześladują traumatyczne zdarzenia z Dubaju! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • agata pasuje do patryka ja ulał (gość)

    Chcem źeby byli razem bo pasują

    12.11.2018 19:42
  • MIKOLAJ DABROWSKI NOWA MILOSC (gość)

    AGATA I MIKOLAJ PIOSENKA

    01.11.2018 11:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×