"Barwy szczęścia" odcinek 1935. Sadowski napadnięty przez nafaszerowanych sterydami piłkarzy! Zrobią mu krzywdę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1935. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz na poważnie ruszy z dziennikarskim śledztwem dotyczącym stosowania dopingu w sporcie! Gdy jednak poprosi o komentarz piłkarzy Powiśla, sytuacja stanie się bardzo niebezpieczna! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1935. we wtorek, 6.11.2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Po tym jak Józef Sałatka (Patryk Pniewski) ostatecznie zdecydował się ujawnić dopingowy skandal w drużynie Powiśla, Łukasz (Michał Rolnicki) wszczął dziennikarskie śledztwo. W 1935. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sadowski uda się do prezesa klubu i dzięki zgrabnie poprowadzonej rozmowie uda mu się uzyskać zgodę na przeprowadzenie rozmów z piłkarzami i trenerem drużyny.

Afera dopingowa w drużynie piłkarskiej! To koniec kariery Sałatki? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dziennikarz będzie czekał na zawodników po treningu. Szybko jednak zacznie żałować, że w ogóle tam przyszedł. Gdy zagai do jednego z piłkarzy, bardzo szybko do całej sprawy wtrąci się trener drużyny (Tomasz Mandes). Gdy tylko usłyszy, że Sadowski chce rozmawiać o przygotowaniu fizycznym jego zawodników, rozpęta się prawdziwa awantura. Trener krzyknie, że nie ma nic na ten temat do powiedzenia i każe dziennikarzowi się wynosić! Sadowski nie da za wygraną. Dojdzie do szarpaniny między nim a drużyną Powiśla. Zawodnicy i trener wyrzucą dziennikarza z budynku.

Po tym zdarzeniu Łukasz będzie już pewien, że w tej drużynie dzieje się coś niedobrego. Zdobycie dowodów będzie jednak niezwykle trudne. Jakie będą następne kroki Sadowskiego? Czy sprowadzi zagrożenie na Józka? Czy nieuczciwych sportowców spotka kara? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie kolejne odcinki serialu "Barwy szczęścia" na antenie TVP2!

Łukasz w Dubaju zemści się na Szymonie! Kasia po gwałcie dojdzie do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×