"Barwy szczęścia" odcinek 1937. Ostra kłótnia między Frankiem i Stefanem! Zieliński wpadnie w szał! [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1937. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do bardzo ostrego starcia między Stefanem a Frankiem! Czy Górka kiedykolwiek zaakceptuje Zielińskiego w życiu swojej rodziny? Oglądajcie koniecznie!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1937. w czwartek, 8.11.2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Franek (Mateusz Banasiuk) dzięki pomocy księdza Tadeusza (Jakub Mróz), przeszedł ogromną metamorfozę. Z zabawowego, nieodpowiedzialnego kawalera zmienił się przykładnego ojca i partnera. Nie wszyscy jednak wierzą w autentyczność jest przemiany. Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski) nie ufa ukochanemu swojej córki, Cariny (Divine Kitenge-Martyńska). Gdy w 1937. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek ponownie wpakuje się w kłopoty, ojciec Cariny postanowił to wykorzystać.

Córka Adama oskarża Reginę o morderstwo! Kasia wyznaje Łukaszowi prawdę [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Franek zostaje zatrzymany przez policję w domu Reginy Czapli (Kamila Kamińska), bo jej pasierbica Melania (Natalia Łągiewczyk) fałszywie oskarżyła go o napaść. Z tego powodu nie przyjedzie po Carinę i Stefanka, by zabrać synka na wizytę kontrolną u lekarza. Gdy zostanie oczyszczony z zarzutów i wypuszczony z aresztu wróci do domu, będzie na niego czekał wściekły Stefan. Zarzuci mu, że zamiast zajmować się własną rodziną, pomaga obcym ludziom i ma w związku z tym same problemy.

W 1937. odcinku "Barw szczęścia" pomiędzy bohaterami dojdzie do ostrej kłótni. Stefan oskarży Zielińskiego o agresję i skłonność do przemocy. Franek oburzony niesłusznymi oskarżeniami wpadnie w szał. Wykrzyczy w złości:

Pakuj się! Idziemy stąd! Moja noga tu więcej nie postanie! Carina, twój ojciec dał mi wyraźnie do zrozumienia, co o mnie sądzi.

Carina jednak nie będzie chciała opuścić ojca i Walerii (Ewa Ziętek). Córka Górki załamie się widząc jaką nienawiścią darzą się jej ukochany i ojciec. Czy Stefan i Franek będą w stanie pogodzić się dla dobra rodziny? Aby poznać dalsze losy bohaterów, śledźcie kolejne odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2.

Łukasz w Dubaju zemści się na Szymonie! Kasia po gwałcie dojdzie do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×