"Barwy szczęścia" odcinek 1939. Łukasz zostawi Kasię i zabierze jej syna? Co zrobi Górka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Łukasz nie poradzi sobie z informacją, że jego ukochana w Dubaju spędziła noc z Szymonem. Wkrótce Kasia odkryje, że Sadowski zniknął! Sprawdź co wydarzy się w 1939. odcinku "Barw szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1939. już w poniedziałek, 12.11.2018 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź aktualny program tv

Kasia (Katrzyna Glinka) cały czas przeżywa koszmar, jaki spotkał ją w Dubaju przez jej szefa Szymona (Maciej Marczewski). Mimo to, długo zwlekała z tym, aby powiedzieć o wszystkim Łukaszowi (Michał Rolnicki) - nie wiedziała jak zareaguje. W końcu, po rozmowie z psychiatrą wyjawiła ukochanemu całą prawdę. Teraz okaże się, że słusznie obawiała się jego reakcji!

Łukasz w Dubaju zemści się na Szymonie! Kasia po gwałcie dojdzie do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Łukasz straci do ukochanej zaufanie i... zniknie zostawiając tylko krótki list:

Przepraszam, ale nie mogłem po tym wszystkim zostać w domu… Na razie nie chcę cię widzieć ani z tobą rozmawiać. Muszę to wszystko przemyśleć. Nie szukaj mnie. Łukasz

Górka z przerażeniem odkrywa, że zniknął także jej synek Ksawery (Bartosz Gruchot)! Kobieta następnie spotka się z Bożeną (Marieta Żukowska) i wyzna jej ze łzami w oczach, że nie dziwi się, że Łukasz chce być daleko od niej.
- Potwornie go zraniłam. Ma prawo mieć do mnie żal. Boże, jaka ja bym głupia, że wtedy… Nie musiałam iść z Szymonem do łóżka!
- Kasia, przecież on ci groził... Powiedział, że nie zobaczysz Ksawerego!
- Byłam w hotelu, a nie na pustyni! Nie miałam przystawionego pistoletu do głowy! Mogłam krzyczeć, kogoś zawiadomić… Co ja sobie myślałam?!
- Bałaś się o dziecko!

Regina w kolorowej sukience na pogrzebie Adama! Nie rozpacza po śmierci męża? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bożena będzie się starała wesprzeć załamaną Górkę. Kobieta nie będzie wiedzieć, że jej ukochany w tajemnicy przed nią poleci do Dubaju! Co zrobi jak spotka Szymona? Czy Kasia i Łukasz będą jeszcze szczęśliwi? Oglądaj nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia"!

Zobacz film z planu "Barw szczęścia"!

Komentarze

Skomentuj
 • Ewelina (gość)

  Ja sądzę że Łukasz wyjechał do Dubaju żeby sprowokować Szymona do przyznania się do winy,albo w inny sposób się na nim zemścić a Kasi nic nie mówił bo pewnie by była temu przeciwna. No nie wiem zobaczymy,ale skoro ma być ślub Kasi i Łukasza to pewnie wszystko się dobrze skończy. :)

  12.11.2018 10:03
 • sandra (gość)

  Wiem gdzie jest lukasz w dubaju

  09.11.2018 20:52
 • sandra (gość)

  Ja bym płakała gdyby mój się ode mnie wyprowadził i mówiła bym ze mnie nie kocha i szuka innej kobiety

  09.11.2018 20:51
 • sandra (gość)

  Kasiu wiem co przeszlas w Dubaju współczuje Ci martwię się o Ciebie bardzo

  09.11.2018 20:48
 • sandra (gość)

  Ja bym płakała gdyby mój się ode mnie wyprowadził i mówiła bym ze mnie nie kocha i szuka innej kobiety

  09.11.2018 20:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×