"Barwy szczęścia" odcinek 1940. Regina w kolorowej sukience na pogrzebie Adama! Nie rozpacza po śmierci męża? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1940. odcinku "Barw szczęścia" Regina zorganizuje pogrzeb swojego zmarłego męża Adama. Pojawi się na nim w kolorowej sukience, co nie spodoba się jej pasierbicy... Sprawdź, co tym razem wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Odkąd okazało się, że Regina (Kamila Kamińska) opiekuje się ciężko chorym na stwardnienie boczne rozsiane mężem (Mariusz Drężek), wszyscy spojrzeli na nią łaskawszym okiem. Mimo, że wcześniej wydawało się, że uwielbia intrygi i cudzych mężów, to Regina dała się poznać jako kochająca i wspierająca żona. Jednak odkąd jej mąż zmarł, a Borys (Jakub Wieczorek) został oskarżony o spowodowanie jego śmierci, kobieta ma wiele problemów.

Nieuleczalnie chory mąż Reginy umiera! To Borys go zabił? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czapla ma niełatwe życie z córką męża, Melanią (Natalia Łągiewczyk), która nie chce pogodzić się ze śmiercią ojca i obwinia macochę o śmierć Adama. W 1940. odcinku, w przeddzień pogrzebu, ktoś zacznie nękać Reginę głuchymi telefonami i rzuci kamieniem w jej okno.

Franek (Mateusz Banasiuk) obieca kobiecie, że będzie ją chronił. Wspierana przez niego Czapla weźmie udział w pogrzebie Adama. Regina zaskoczy jednak nietypową kreacją, bo na ostatnie pożegnanie założy kolorową sukienkę z dużym dekoltem. -Takie było życzenie Adama... Nie chciał, żebym była ubrana na czarno (…). Nikogo nie zaprosiłam. Adam chciał, żebyśmy tego dnia byli tylko we dwoje. Bez tłumu żałobników, rodziny... Nasze ostatnie spotkanie… Sam na sam.*

Później na cmentarzu pojawi się Melania i od razu zacznie awanturę z macochą.
-Jakim prawem chcesz pochować tutaj mojego ojca?! Powinien być pochowany w Sokołowie, z moją rodziną, tam jest jego miejsce! (…) Nie zostawię tego! Nie ty będziesz decydować o moim ojcu! Zamordowałaś go! Niedługo prawda wyjdzie na jaw!

Czy Regina rzeczywiście przyczyniła się do śmierci męża? Jeśli tak, to czy odpowie za to? Oglądaj nowe odcinki "Barw szczęścia"!

Córka Adama oskarża Reginę o morderstwo! Kasia wyznaje Łukaszowi prawdę [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×