"Barwy szczęścia" odcinek 1941. Piłkarze Powiśla oczyszczeni z zarzutów o doping! Czy to już koniec kariery Józka? [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1941. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w mediach pojawi się informacja o wynikach testów antydopingowych piłkarzy Powiśla. Nie będzie to dobra wiadomość dla Józefa Sałatki. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1941. w środę, 14.11.2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Józek (Patryk Pniewski) podjął bardzo trudną decyzję i zdecydował się ujawnić mediom dopingowy skandal w drużynie Powiśla. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) rozpoczął w tej sprawie dziennikarskie śledztwo. Zdołał także namówić Józka do udzielenia mu anonimowego wywiadu. Niestety szybko odkryto jego tożsamość, a opinia publiczna nie chciała mu wierzyć bez dowodów. Na chłopaka spadła gigantyczna fala hejtu ze strony internautów, a także kolegów z drużyny. Młody piłkarz postanowił ukryć się w domu Darka (Andrzej Niemyt) i Władka (Przemysław Stippa).

Łukasz w Dubaju zemści się na Szymonie! Kasia po gwałcie dojdzie do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Widząc co się dzieje, Sadowski postanawia zagrać va-bank. Zaproponuje dyrektorowi klubu, aby jego zawodnicy zostali poddani badaniom na obecność zakazanych środków, wykonanym przez niezależny ośrodek. Ku zdziwieniu dziennikarza, dyrektor wyrazi na to zgodę. W 1941. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w mediach ogłoszone zostaną wyniki badań. Testy laboratoryjne nie wykazały w organizmach zawodników Powiśla niedozwolonych substancji. Sałatka zostaje uznany za oszusta, który mści się na trenerze i kolegach za brak gry w ostatnich meczach.

Córka Adama oskarża Reginę o morderstwo! Kasia wyznaje Łukaszowi prawdę [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Józek jest zdruzgotany. W jednej chwili traci wszystkich sponsorów, a jego sportowa kariera legła właśnie w gruzach. Doskonale wie, że w Powiślu nie ma już czego szukać. Co więcej, z taką reputacją znalezienie jakiegokolwiek nowego klubu będzie graniczyło z cudem. Czy młody piłkarz zdoła się podnieść? Czy będzie mógł liczyć na Darka, który od początku odradzał mu upublicznianie skandalu? Czy jego problemy odbiją się na jego rodzinie? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, oglądajcie koniecznie najnowsze odcinki serialu "Barwy szczęścia" na antenie TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×