"Barwy szczęścia" odcinek 1944. Borys ponownie trafi za kratki! Pójdzie siedzieć z powodu śmierci Adama? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1944. odcinku serialu "Barwy szczęścia" policjanci osadzą Borysa w areszcie w związku ze śledztwem prowadzonym w sprawie śmierci Adama! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1944. w poniedziałek, 19.11.2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Śmierć Adama (Mariusz Drężek) mocno wstrząsnęła jego żoną, Reginą (Kamila Kamińska). Na domiar złego kobieta nie mogła w spokoju pochować męża, gdyż jego córka Melania (Natalia Łągiewczyk) zażądała przeprowadzenia sekcji zwłok. Podejrzewa, że żona jej ojca dokonała na nim eutanazji. Policja rozpocznie śledztwo. W 1944. odcinku serialu "Barwy szczęścia" pod sklepem Aldony (Elżbieta Romanowska) pojawią się funkcjonariusze z nakazem aresztowania jej męża, Borysa (Jakub Wieczorek).

Piłkarze Powiśla oczyszczeni z zarzutów o doping! Czy to koniec kariery Józka? [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na komisariacie Grzelak dowie się, że jest jednym z podejrzanych o zabicie Adama. Był jedną z ostatnich osób, które widziały go żywego. Co więcej, Regina wielokrotnie prosiła go o pomoc w skróceniu cierpień jej męża. Grozi mu wieloletnia odsiadka. Gdy policjanci spytają go, czy podawał Adamowi pentobarbitan, kategorycznie zaprzeczy.

Ja tylko chciałem pomóc beznadziejnie choremu, cierpiącemu człowiekowi! Chciałem go przekonać, żeby żył, znalazł jakiś sens, nawet w tej beznadziejnej sytuacji!

Regina w kolorowej sukience na pogrzebie Adama! Nie rozpacza po śmierci męża? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jego sytuację pogarsza jednak to, że już odsiadywał wyrok za zabójstwo. Czy uda mu się udowodnić swoją niewinność, czy też może spędzi długie lata w więzieniu? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×