"Barwy szczęścia" odcinek 1944. Sabina nakrywa męża z piękną blondynką! Czy Tomala ją zdradza? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sabina będzie zaniepokojona zachowaniem męża i... postanowi go śledzić! Nakryje go z piękną blondynką. Czy Tomala ma romans? Sprawdź, co wydarzy się w 1944. odcinku "Barw szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1944. w poniedziałek, 19.11.2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Małżeństwo Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski) i Sabiny (Barbara Kurzaj) ma za sobą poważny kryzys. Sabina przeżyła płomienny romans z młodszym od siebie trenerem fitness, Tomkiem (Tomasz Błasiak) i chciała odejść od męża. Na szczęście para zdała ten trudny egzamin w związku, a Tomala postanowił teraz przejść na dietę, pamiętając o dawnej fascynacji żony.

Borys ponownie trafi za kratki! Oskarżenia są poważne! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jednak od kiedy Andrzej przeszedł na dietę, zaczął dziwnie się zachowywać. Nie traci na wadze, a Sabina zacznie podejrzewać, że mąż ją okłamuje i podjada gdzieś na mieście. Postanowi go śledzić. Pojedzie za nim taksówką i trafi do baru. Kobieta będzie wściekła, jednak w środku nie zastanie Tomali. Po chwili obsługa pokaże jej dodatkowe drzwi, a za nimi spotka Andrzeja i... seksowną blondynkę (w tej roli tancerka i choreografka Karolina Dziemieszkiewicz, znana z programu "You Can Dance – Po prostu tańcz!")!

Sabina będzie w szoku, gdy zobaczy salę taneczną i męża w objęciach innej kobiety. Kim okaże się tajemnicza znajoma Tomali? Czy postanowił odegrać się na żonie za jej romans? Odpowiedzi na te pytania w najnowszych odcinkach "Barw szczęścia"!

Bożena i Alicja nagrywają reportaż o pigułce gwałtu! Jak zareaguje rodzina Stańskiej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×