"Barwy szczęścia" odcinek 1946. Laura dorabia jako luksusowa prostytutka! Oliwka odkryje jej sekret! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Oliwka nakryje Laurę z podejrzanym mężczyzną. Okaże się, że dziewczyna ma bogatego sponsora! Sprawdź, co wydarzy się w 1946. odcinku serialu "Barwy szczęścia"

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1946. w środę, 21.11 2018, o godz. 20:10 w TVP2 - sprawdź program tv

Laura (Kim Grygierzec) jest dziewczyną Justina (Jasper Sołtysiewicz) - współlokatora Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski). Chłopak całkowicie oszalał na jej punkcie. Okaże się jednak, że dziewczyna przez cały czas go oszukiwała.

Aneta odwołuje ślub z Markiem! To koniec ich związku? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1946. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka zauważy, jak Laurę podwozi jakiś starszy, elegancki mężczyzna, na pewno nie jest to jej ojciec. Dziewczyna poprosi Oliwkę o dyskrecję. Okaże się bowiem, że Laura prowadzi podwójne życie. Spotyka się ze starszymi mężczyznami jako nieletnia luksusowa prostytutka.

Czy Oliwka dotrzyma tajemnicy? Czy Justin dowie się o niewierności swojej partnerki? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2.

Paweł pada na kolana przed Agatą! Czy dziewczyna mu wybaczy? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×